A. Herout: Silnice, co vidí auta, která po ní jedou - MLMU Brno #1

Machine Learning Meetup Brno
Machine Learning Meetup Brno
Public group
Location image of event venue

Details

Silnice, co vidí auta, která po ní jedou -
prof. Ing. Adam Herout, PhD.

„Lidi musí od rána do večera chodit do práce, aby si mohli koupit auto, které jim slouží k tomu, aby mohli jezdit do práce,“ řekl mi kdysi kamarád a možná na tom něco je. Doprava po silnici je tu s námi a je zdrojem radosti, úspěchu i mnohého trápení. Nemám recept, jak se toho trápení zbavit, vím ale, jak v tom trochu pomoct – zjišťovat o dopravě informace pomocí kamer. V přednášce promluvím o tom, v čem je potíž a jak s ní bojovat – pomocí strojového učení, geometrie a práce s daty.

O řečníkovi:
Adam Herout - profesor na Fakultě informačních technologií VUT v Brně, kouč, spoluzakladatel angelcam.com

Adam Herout je profesorem a vedoucím skupiny Graph@FIT na Fakultě informačních technologií VUT v Brně, kde se zabývá počítačovým viděním a rozšířenou realitou. S jeho akademickou činností souvisí i společnost angelcam.com, jejímž je spoluzakladatelem.
angelcam.com umožňuje vlastníkům síťových kamer připojení k internetu, publikování, monetizaci a zejména analytiku jejich streamů prostředky počítačového vidění. Mimo akademii a business Adam koučuje, a to zejména profesionály z oblasti IT.

Zdroje:
Blog: herout.net (http://www.herout.net)
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/adamherout
AngelCam: angelcam.com (http://www.angelcam.com)

Program:
- Prezentace našeho hosta
- Diskuze
- Networking

Networking proběhne po skončení prezentace a diskuze v salónku restaurace London Inn ( http://www.londoninn.cz/ ).

Machine Learning Meetups jsou pravidelná setkání lidí, kteří se zajímají (nejen) o strojové učení. Přijďte si poslechnout a inspirovat se zajímavými přednáškami o cutting edge metodách, zkušenostech, nástrojích, aplikacích v praxi …
Ústředním bodem většiny meetupů je prezentace zajímavého hosta v úvodu setkání. Po ní to však zdaleka nekončí! Pokračujeme networkingem během, kterého se můžete seznámit s ostatními účastníky nebo doptat speakerů na cokoliv, co vám vrtá hlavou.
Naše meetupy se konají v Praze, Brně i Bratislavě!

http://www.mlmu.cz/