MUG024: SEO


Details
De eerste MUG in Gelderland is een feit! Er wordt afgetrapt met een belangrijk thema voor elke webshop eigenaar en ontwikkelaar: SEO. Hoe kom je hoog in zoekmachines?
We starten meteen goed met een live-demo van de aanstaande Magento 2-extensie van Yoast SEO die mede met MaxServ is ontwikkeld. Daarnaast hebben we SEO-specialist Gerk Mulder van Tribal Internet Marketing die je alles vertelt over SEO in 2017 voor e-commerce. We eindigen de avond met een groepsdiscussie en een borrel.
Het voorlopige programma ziet er als volgt uit:
19.00u - Zaal open
19.30u - Welkomstwoord en Magento nieuwsupdate, Jisse Reitsma, Yireo
20.00u - Business track - SEO in e-commerce, Gerk Mulder, Tribal Internet Marketing
20.45u - Pauze
21.00u - Developer track - Yoast SEO-extensie voor Magento 2, Vincent Hornikx, MaxServ
21.45u - Groepsdiscussie en borrel
Het wordt een informatieve en toffe avond, graag tot de 18e!
Parkeren:
Bij het pand (gebouw van BliXem Internet) zijn er niet veel parkeerplaatsen beschikbaar en we hebben een grote groep.
Als er geen plek meer is kan je parkeren in de nabij gelegen parkeergarage Kelfkensbos (na 18.00u: €0,50/uur). Op je navigatie gebruik je, bij voorkeur, de volgende coördinaten: N 51 50.809, E 5 52.095 of het adres Kelfkensbos 59, Nijmegen (ingang auto’s).
De parkeerplaats wordt op de borden aangegeven als Kelfkensbos (P6). Daarna loop je via de Hertogstraat richting de Oranjesingel in ongeveer 5 minuten.
Kom je met het OV, het is ongeveer 15 minuten lopen vanaf centraal station.

MUG024: SEO