What we're about

Jak motywować naszych pracowników? Jak zmienić kulturę organizacji? Jak zmienić sposób myślenia menadżerów? Jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?

To niektóre z pytań, na które będziemy starać się odpowiedzieć. Porozmawiajmy o motywacji, o zarządzaniu, o ludziach gdyż "zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je menadżerom".

Upcoming events (1)

#50 Jak tworzyć kulturę organizacyjną, która sprzyja samozarządzaniu.

Art in House Dom Aukcyjny i Galeria Sztuki

Szczegóły: UKŁAD SOLARNY - Jak tworzyć kulturę organizacyjną która sprzyja samozarządzaniu i tworzeniu kolejnych liderów - Marek Wzorek Pierwsza część spotkania: prelekcja, rozmowa i podsumowanie doświadczeń Marka Wzorek z transformacji kultury organizacyjnej w firmie igus oraz sukcesy i porażki tworzenia od zera turkusowej organizacji w ecoCoach. Druga część spotkania: praca w kilkuosobowych zespołach, dotyczącą wypracowania czynników sprzyjających lub blokujących rozwój samozarządzania. Podsumowanie – zebranie wyników pracy zespołowej, tak, by na koniec powstała check-lista czynników, na które trzeba zwrócić uwagę przy tworzeniu firmy opartej na samozarządzaniu Ilość miejsc: 60 Gościem meetupu będzie Marek Wzorek. Marek Wzorek— executive, teal i biznes coach, przedsiębiorca, wieloletni menadżer zafascynowany tematem zarządzania, praktyk turkusowych organizacjach oraz samo-zarządzania. Ma 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i tworząc kolejnych liderów. Współtworzył innowacyjną, przestrzenną, samo-zarządzającą się strukturę organizacyjną – Układ Solarny w której w centrum jest klient a która jest dobrą alternatywą dla hierarchicznych piramid. Założył firmę ecoCoach, jako turkusową organizację, która wspiera inne zespoły i firmy na drodze do turkusu i pomaga wdrażać turkusową kulturę organizacyjną. Obecnie wspiera innych prezesów, dyrektorów, właścicieli firm w rozwijaniu biznesu i w tworzeniu kolejnych liderów. Mówi: “Najlepszy lider to ten który tworzy kolejnych liderów.” Więcej na: www.ecoCoach.pl

Past events (52)

#49 Mów! Ale nie krzywdź innych - Porozumienie Bez Przemocy (NVC)

Art in House Dom Aukcyjny i Galeria Sztuki

Photos (177)