Next Meetup

[BIA] 7 spotkanie Microsoft Azure User Group w Białymstoku
Zapraszamy na szczęśliwe, siódme spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku. Tym razem opowiemy o kilku świeżynkach z ostatniego Ignite. Spotkanie odbędzie się jak zawsze w pierwszą środę miesiąca, a więc 7 listopada o godzinie 18:00. --- UWAGA! Jakiś czas temu zmieniliśmy lokalizację, po raz kolejny spotykamy się w restauracji Wielki Gatsby przy ulicy Sienkiewicza 63 (https://www.facebook.com/wielkigatsbysienkiewicza63/). Polecam spróbować obłędnych drinków lub pysznego jedzenia, na żadnym innym meetupie nie znajdziecie takich cudów ;). W komentarzu znajdziesz kilka zdjęć, które pozwolą Ci łatwiej trafić na miejsce. --- A w agendzie 3 prezentacje i same gorące świeżynki. Warto wpaść i zobaczyć co się pokazało ostatnimi czasy --- Marcin Tyborowski - Azure Cognitive Services - Speech --- Kacper Świsłocki - Azure Data Explorer --- Rafał Hryniewski - Azure Front Door --- Wielkie podziękowania naszemu partnerowi - Elastic Cloud Solutions oraz gospodarzowi - Wielki Gatsby! <3 <3 <3 Zapraszam i do zobaczenia!

Wielki Gatsby

Sienkiewicza 63 · Bialystok

Upcoming Meetups

Past Meetups (97)

What we're about

Microsoft Azure User Group Poland zrzesza miłośników, pasjonatów, profesjonalistów oraz użytkowników platformy Microsoft Azure w Polsce.
Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nas swoje miejsce i z czasem zechcesz podzielić się swoją wiedzą lub doświadczeniem w obszarach rozwiązań chmurowych Microsoft Azure.

Czuj się swobodnie i w razie pytań śmiało pisz do jednego z regionalnych liderów grupy.

Pozdrawiamy,
Organizatorzy

Members (1,690)

Photos (238)

Find us also at