[BIA] 4 spotkanie Microsoft Azure User Group w Białymstoku

Details

Zaczynamy drugi kwartał! Zapraszam na kolejne spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku.
Spotkanie odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 18:00 w biurze udostępnionym nam przez Explorer HQ (https://www.facebook.com/explorerhqbialystok/), które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 1/1 w lokalu numer 200.

Najnowsze spotkanie jest tematycznie powiązane z warsztatami, które odbędą się dzień później (zapisy: https://www.meetup.com/Microsoft-Azure-Users-Group-Poland/events/252806932/), a więc Serverless. Przed nami wystąpią - prowadzący wspomniane warsztaty Michał Jankowski oraz Marcin Tyborowski.

Michał Jankowski - Serverless – czy jesteś gotowy na rewolucję?

Bio: Michał Jankowski - architekt, programista, projektant, lider zespołu, a w wolnym czasie trener. Przygodę z programowaniem zaczął ponad dwadzieścia lat temu od Basic’a i Assemblera dla komputerów 8-bitowych. Od ponad dziesięciu lat uczestniczy w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET dla największych światowych firm. W tym czasie brał udział w wytwarzaniu aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webowych pełniąc różne role. Obecnie związany z tworzeniem aplikacji webowych. Prywatnie miłośnik podróży oraz fotografii. W wolnym czasie prowadzi bloga www.jankowskimichal.pl, twórca rozwiązań open source oraz aplikacji mobilnych.

Opis: Serverless – czy zastanawialiście się jaki wpływ na wytwarzanie oprogramowania może przynieść ten trend? W trakcie naszego spotkania poznacie czym charakteryzuje się to podejście. Zastanowimy sięw jaki sposób zmieni on nasze podejście od wytwarzania oprogramowania oraz poznamy podstawowe komponenty serverless dostępne na platformie Microsoft Azure.

Microsoft Flow - Get Things Connected

Bio: Student 3 roku informatyki na Politechnice Białostockiej, na co dzień programista .NET w Elastic Cloud Solutions.
Otwarty na nowe technologie, aktywny w społecznościach, przewodniczący koła .NET PB, prywatnie zapalony skateboardowiec oraz fan dobrych książek i filmów.

Opis: Podczas prezentacji pokazę Wam Microsoft Flow, narzędzie umożliwiającę tworzenie procesów biznesowych pomiędzy aplikacjami, które nie są ze sobą powiązane, a można je zintegrować w bardzo prosty sposób, nie wymagający dużej wiedzy technicznej.
Microsoft Flow pozwala na wykorzystanie Microsoft Azure w celu rozszerzenia rozwiązań związanych z integracją oraz automatyzacją procesów.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, bez Was nie byłoby to możliwe - Elastic Cloud Solutions i fundacji Hacklag. <3

Przybywajcie tłumnie, do zobaczenia!