Past Meetup

Let's make the difference - Samorozwój i świadome przywództwo w duchu Agile

This Meetup is past

77 people went

Klub Re

św. Krzyża 4 · Kraków

How to find us

follow the sign

Location image of event venue

Details

Wtorek, 5 czerwca – spotykamy się już po raz czwarty!

Tym razem postanowiliśmy Was nieco zaskoczyć i pokazać naszą organizację nie od strony technologicznej, a tej bardziej „na miękko”. W naszej codziennej pracy metodologia Agile przenika wszystkie obszary. I to właśnie o niej, a także o samorozwoju, budowaniu kariery i świadomym przywództwie pomówimy na naszym kolejnym meetupie! Zobaczcie, co przygotowali dla Was nasi mówcy: Bożena i Mateusz.

Self awarness - a master key for growth and development

Współczesne koncepcje zarządzania i przywództwa obiecują jakościowe zmiany w podejściu do kierowania zespołami i organizacjami. Często odnoszą się do wartości, nie tylko w kontekście ekonomicznym, ale również humanistycznym. Próbują one łączyć te dwa światy, tak, by wytwarzać wartość biznesową w zgodzie z wartościami określającymi sposób realizacji celów ilościowych. Okazuje się, że w praktyce napotykamy szereg przeszkód stojących na przeszkodzie do wdrożenia ich w życie. Wydaje się, że tym co wspiera jednostki i organizacje na drodze wzrostu i rozwoju może być świadome przywództwo. W czasie naszego spotkania przedstawię swój punkt widzenia na proces rozwoju kompetencji przywódczych oraz roli samoświadomości
w tym procesie, jak również w procesie budowania organizacji uczącej się.

Spiker: Bożena Andrzejak - Doradca zawodowy, coach i mentor rozwoju osobistego. Prowadzi programy rozwojowe, których głównym celem jest odkrywanie potencjału oraz rozwijanie kompetencji pozwalających na efektywne funkcjonowanie w zespołach oraz rozwój kariery w zgodzie z osobistymi wartościami. Prowadzi projekty diagnozy potencjału indywidualnego i zespołowego dla osób indywidualnych oraz organizacji.

Making the difference - Leaders in Learning Organization

Nauka jako jedna z kluczowych kompetencji dla formalnych i nieformalnych liderów w organizacji. W szczególności istotna dla liderów w zespołach dostarczających wartość biznesową. Odkryjmy wspólnie, dlaczego jest to ważne i jak znaleźć zrozumienie i odwagę do działania. Jak zaangażować się w budowanie przestrzeni wspierającej procesy uczenia się dla siebie i swoich zespołów. Jak skutecznie korzystać z tego, że szybkie uczenie się na doświadczeniach, błędach, porażkach i sukcesach jest kluczem do wygranej. Pragnę podzielić się z Wami kilkoma kluczowymi wytycznymi i sposobami ich weryfikacji.

Spiker: Mateusz Klimczyk – Scrum Master w NOVOMATIC Technologies Poland, posiadający 5-letnie doświadczenie w branży IT. Facylitator, trener Agile, mentor liderów formalnych i nieformalnych w organizacji. Poszukiwacz i motywator w procesach znajdowania i wdrażania nowych rozwiązań. Entuzjasta idei user stories, podejścia Management 3.0 oraz wspierania samoorganizacji i autonomii zespołów deweloperskich.

Jak zwykle przy okazji prezentacji zapraszamy na pyszną pizzę i złoty trunek.

Zapraszamy!