Spotkanie Poznań JUG: Serverless, Haskell!

Are you going?

11 spots left

Share:

Sonalake

plac Andersa 5 · Poznań

How to find us

1 piętro

Location image of event venue

Details

Poznański JUG nie zwalnia i już 19 lutego zapraszamy na kolejny event hostowany tym razem przez Sonalake!

* Szymon Winiarz - Programista z wykształcenia, zawodu i zamiłowania. W branży pracuję od 7 lat. Moje główne pole działania to Java, ale nie stronię też od innych języków JVMowych, takich jak Scala i Kotlin. W pracy programisty najbardziej cenię sobie możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy członkami zespołu, dzięki której każdy, niezależnie od poziomu doświadczenia, może zawsze nauczyć się czegoś wartościowego i przydatnego.
Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci i miłośnik dobrej literatury fantasy oraz gier komputerowych.
Introwertyk regularnie testujący granice swojej ukochanej strefy komfortu 🙂

O prezentacji “Serverless pod strzechą czyli wprowadzenie do Fn Project”:
W mojej prezentacji chciałbym poruszyć temat zahaczający o “hottest buzzword” z 2016 roku, jakim jest Serverless Architecture. Powiem parę słów o istniejących rozwiązaniach Serverless, ale przede wszystkim o jednym konkretnym (i niepodobnym do innych) jakim jest Fn Project. Podczas prezentacji postaram się przybliżyć Wam tę platformę, pokazać jak zacząć z nią pracować i co właściwie możemy przy jej pomocy osiągnąć. Wspomnę również w paru słowach o bardziej zaawansowanych aspektach związanych z Fn Project.

* Karol Samborski - Haskell part2, parsujemy CSVki!
Karol, interesuję się funkcyjnymi językami programowania. W Haskellu programuję od ok 10 lat. Pisałem zarówno małe jak i duże komercyjne projekty.