What we're about

Do you want to change your career and work in IT? Do you want to be able to work remotely? Are you interested in programming? Green Fox Academy, a school where you can learn software development in 4 or 10 months, is expanding to Prague and online!

https://www.greenfoxacademy.cz/en/home

Upcoming events (2)

Online workshop: Základy programování

Online event

Připoj se k našemu večernímu workshopu, který bude probíhat online ve čtvrtek 2. prosince od 18 hodin. Probereme základy kódování a dozvíš se, co znamená pro-code a low-code. Projdeme praktická cvičení, při kterých si budeš moct vyzkoušet napsat první řádky vlastního kódu.

K účasti je potřeba pouze stabilní připojení k internetu. Registruj se na https://www.greenfoxacademy.cz/online-workshop a zajisti si své místo včas, kapacita je omezená.

Akce bude probíhat v angličtině.
Žádné vstupní znalosti programování nejsou potřeba.

Online informační schůzka: Jak nastartovat kariéru programátora od nuly?

Jaké znalosti se ti vyplatí naučit už teď, abys ses vždy uplatnil/a na trhu práce? Jaké jsou výhody kurzů akreditovaných státem? Co je pro-code a jak fungují low-code platformy?
Připoj se k naší online události, zjisti více o možnostech přeškolit se do IT oboru a naší garanci pracovního umístění po ukončení kurzu.

Registruj se bezplatně na naší stránce https://www.greenfoxacademy.cz/webinar-jak-se-rekvalifikovat-na-junior-programatora

Photos (91)

Find us also at