Umělá inteligence a poezie - Jiří Materna (Seznam.cz)

Machine Learning Meetup Prague
Machine Learning Meetup Prague
Public group
Location image of event venue

Details

Umělá inteligence a poezie - Jiří Materna (Seznam.cz):

V přednášce budou představeny principy algoritmů (rekurentní neuronové sítě a Long-short Term Memory sítě), které stojí za vytvořením sbírky básní Poezie umělého světa (ref. https://www.kosmas.cz/knihy/216522/poezie-umeleho-sveta/ ). Jedná se o první knižně vydanou sbírku české poezie, která byla kompletně vygenerována počítačem.

O speakerovi

Jiří Materna vede výzkumné oddělení v Seznam.cz, píše blog mlguru.cz a je organizátorem konference ML Prague. V neposlední řadě je také autorem sbírky básní, kterou nenapsal. Jak to myslíme? Přijďte se podívat náš meetup!

Program

18:15 - (19:45) Talk + discussion

20:00 - ... Networking

Machine Learning Meetups jsou pravidelná setkání lidí, kteří se zajímají (nejen) o strojové učení. Přijďte si poslechnout a inspirovat se zajímavými přednáškami o cutting edge metodách, zkušenostech, nástrojích, aplikacích v praxi …

Ústředním bodem většiny meetupů je prezentace zajímavého hosta v úvodu setkání. Po ní to však zdaleka nekončí! Pokračujeme networkingem během, kterého se můžete seznámit s ostatními účastníky nebo doptat speakerů na cokoliv, co vám vrtá hlavou.

http://www.mlmu.cz/ (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.mlmu.cz%2F&h=NAQFL9gsE&enc=AZNH4ZqNOOr1V3Nqpfae0Hj7_iHczHuMBrfevKYnuPqJXxZmOBp6qxfngLjZLx2xFGQ&s=1)