Ytica: Řečové technologie ve věku zlaté horečky DNN

Machine Learning Meetup Prague
Machine Learning Meetup Prague
Public group
Location image of event venue

Details

Ytica: Řečové technologie ve věku zlaté horečky DNN - Václav Hanžl, Martin Váňa a Borjana Dodova

Přepis tisíců hovorů, hledání frází a maskování chyb, lidská korekce automatických výsledků, rekurentní neuronové sítě, časové zarovnání vlastních trénovacích dat, implementační možnosti GPU, CPU s AVX512 a FPGA, váhy sítí v bytech či bitech, NIH syndrom, proč se na motoru nelze svézt, kousek webu v každém backendu, možnosti konstrukce REST API, novinky v cloudech Amazonu a Googlu, analýza dění ve firmě ze záznamů callcentra, nákupní košíky plné zajímavých slov, hierarchické clusterování podle významu, realita aplikovaného výzkumu mezi korporátem, univerzitou a startupem, a jak to vše zkusit přežít.

Václav Hanžl a Martin Váňa se spolu s jejich kolegou Pavlem Šuchmannem na našem meetupu již před 2 lety představili. Na jejich vystoupení se můžete podívat ze záznamu a přesvědčit se, že se opravdu vyplatí dorazit!

Youtube: Hluboké neuronové sítě v rozpoznávání řeči (https://www.youtube.com/playlist?list=PL_wFuME1DQTfFpet2ojq7fdIWw5mfZuKb)

Program:

18:15 - (19:45) Talk + discussion
20:00 - ... Networking

Language: Czech

Machine Learning Meetups (MLMU) is an independent platform for people interested in Machine Learning, Information Retrieval, Natural Language Processing, Computer Vision, Pattern Recognition, Data Journalism, Artificial Intelligence, Agent Systems and all the related topics. MLMU is a regular community meeting usually consisting of a talk, a discussion and a subsequent networking allowing people to network, inspire each other and learn about exciting stuff. At the end of the year 2016, MLMU spread also to Brno and Bratislava. http://www.mlmu.cz/