Alquist Chat - Our path to Amazon's Alexa Prize Finals

Machine Learning Meetup Prague
Machine Learning Meetup Prague
Public group
Location image of event venue

Details

Alquist Chat - Being better than Princeton, Berkeley or Harvard

Tým Alquist Chat nedávno dosáhl obrovského úspěchu. V celosvětové chatbot soutěži se probojoval do finále, mezi 3 nejlepší týmy. Porazil tak týmy z Carnegie Mellon University, Princetonu, University of California, Berkeley nebo třeba Harvardu.

Amazon Echo možná znáte jako černý váleček, s kterým můžete vést základní komunikaci - zeptat se na čas, na počasí, nechat si pustit písničku... Chatbot, který "bydlí" ve válečku se jmenuje Alexa. V současné době s Alexou prohodíte možná pár vět, ale nakonec to nebude ono. Cílem soutěže je právě toto změnit - v Amazonu by chtěli, abyste mohli mluvit s Alexou minimálně 20 minut.

Přijďte si poslechnout tým Alquist Chat, finalisty soutěže Alexa Amazon Prize. Na prvním meetupu čtvrté sezony MLMU budou mluvit o tom, jak chatboti vlastně fungují, jak to vypadá s daty pro takový problém, nebo co dělá jejich chatbota lepším. V neposlední řadě nám poví i příběh o jejich cestě do finále světové soutěže.

Nenechte si ujít!

Speaker: Alquist Chat team ( http://alquistai.com/)

Program:

• 17:45 Opening the door

• 18:00 Start of the talk

• 20:00 - ... Networking

Language: Czech

Machine Learning Meetups (MLMU) is an independent platform for people interested in Machine Learning, Information Retrieval, Natural Language Processing, Computer Vision, Pattern Recognition, Data Journalism, Artificial Intelligence, Agent Systems and all the related topics. MLMU is a regular community meeting usually consisting of a talk, a discussion and a subsequent networking allowing people to network, inspire each other and learn about exciting stuff. At the end of the year 2016, MLMU spread also to Brno and Bratislava. The beginning of 4th season brought MLMU Košice!

http://www.mlmu.cz/