What we're about

Welcome to [Pro]Test! We are local user group of Testing professionals and enthusiasts. We continuously build a community that forms a free platform for sharing of know-how from all areas attached to Quality Assurance.

Anybody who is interested in its testing, automation, performance, manual testing or who is writing test cases, managing teams or is just a student or enthusiast is more than welcome to join!

We are located in Prague, the Czech Republic. Once a month we organize an evening meetup. The topic and schema is always open, so don't hesitate to contact us if you or your company would like to share some thoughts or just participate in organization!

our web: http://pro-test.info/

Upcoming events (2)

Pro]Test!: 69. setkání, Téma: Panelová diskuse

University of Economics, Prague

Agenda: Zatím neni jasně stanovena, ale chceme diskutovat tyto otázky: 1. S čím se QA potýká v současné době. 2. Automatizace a Perfomance testy. 3. Testování na Produkci 4. Continuous delivery a zkušenosti s ním Další možné body: - Jak a proč splnohodnodnit roli testery s developerem a analytikem - Kdy dělat a nedělat GUi automated testing nebo jenom REST automated testing - Srovnání role testetera --> Scrumu vs DevOps - Testování API - Testování mobilních aplikací - Co by vás zajímalo na dalších sektáních? Speakeři" - Kdo přijde a bude chtít diskutovat. - Nechceme aby to byla uzavřená diskuze 4 - 10 lidí, chceme slyšet Váš názor a Vaše otázky.

Pro]Test!: 70. setkání, Téma: Testování průmyslových komunikačních protokolů

Testování průmyslových komunikačních protokolů od Jirky Čermáka. Slušné oblibě se těší setkání o automatizovaném testování. Rad bych vám řekl par slov o testování průmyslových komunikačních protololů - o oblasti, kde manualni testovani ani neni možné.

Photos (10)

Find us also at