Pykonik #37 Tech Talks Meetup

Pykonik, Kraków Python User Group
Pykonik, Kraków Python User Group
Public group

Codecool Poland Sp. z o.o.

ul. Ślusarska 9 · Kraków

How to find us

Nasz adres to ul. Slusarska 9. Jeżeli znacie knajpę "Bal" to jest to ten sam budynek, tyle że, wejście do Codecool znajduje się po drugiej stronie. Jeżeli znacie MOCAK to wejście do Codecool znajduje się na jego tyłach.

Location image of event venue

Details

Szczegóły spotkania dostępne są również na naszej nowej stronie: http://pykonik.org/37/ na której można dokonywać zgłoszeń z tematami prezentacji, do czego gorąco zachęcamy!

Podczas spotkania będziecie mogli posłuchać prezentacji na następujące tematy:

Piotr Gnus: Pipenv and pyenv - best pair to create environments the right way

Why you should create virtual environments for your projects (even in docker), what are the best solutions for creating them and why you should upgrade your development and deployment environments today!

Janusz Kamieński: Turbo Progressbar w Pythonie

Śledzenie postępów podczas wykonywania skryptu operującego na setkach danych potrafi szybko przerodzić się w nudną rutynę. Znudziły Ci się kolejne linijki logów? Masz dość obserwowania suchych komunikatów i cyferek z printa? Czas użyć turbo narzędzia do śledzenia postępu. Podczas swojej krótkiej prezentacji przybliżę proste, choć rozbudowane narzędzie do śledzenia postępu operacji w Pythonie. Pokażę jak możecie je rozbudować i wykorzystać w równoległych operacjach oraz sprawić, że obserwowanie słupków stanie się bardziej epickim zajęciem niż kiedykolwiek wcześniej.

Sponsorami spotkania są:

- Symphony Solutions, dzięki którym na uczestników spotkania będzie czekać darmowy poczęstunek

- JetBrains zapewniający 2 licencje do PyCharma, które zostaną rozlosowane w trakcie spotkania

Jeżeli ktoś miałby ochotę na wygłoszenie lightning talka lub prezentacji, prosimy o zgłoszenia poprzez stronę pykonik.org lub w trakcie spotkania do organizatorów.

Do zobaczenia!