SC Wro #4

SC Wro
SC Wro
Public group

Location visible to members

Details

Witajcie,

zapraszamy Was na czwarte spotkanie grupy Software Craftsmanship Wrocław!

Tym razem poruszymy temat kariery programisty.

W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was dwie prezentacje:

1) Od juniora do seniora czyli tam i z powrotem. Jak kierować swoją kariera na przykładzie własnym i znajomych - Piotr Strapp

2) Kariera Programisty

Sylwetki prelegentów:

1. Piotr Stapp

Programista, inżynier, rzemieślnik, projektant i rowerzysta. Korzysta z każdej technologii, która prowadzi do celu. Wierzy w ludzi, a nie w papiery. Jest wyznawcą DevOps i wszelkiej automatyzacji.
Jak przystało na człowieka inteligentnego, prowadzi bloga – o tyle wyjątkowego, że regularnie pojawiają się tam nowe teksty 👉 https://stapp.space/

Do niedawna Ekspert IT w mBanku. Obecnie współtworzy nowy fintech – FinAi, w którym pracuje nad zamianą rzeczy skomplikowanych na proste. A to czasem bywa trudne 😉

2. Maciej Aniserowicz

Po pierwsze: programista-pasjonat. Człowiek od wszystkiego związanego z programowaniem. Autor bestsellerowej książki "Zawód: Programista".

Po drugie: pragmatyczny trener z misją dostarczania wyjątkowych szkoleń, faktycznie zmieniających sposób pracy i myślenia. Oferta szkoleniowa: tutaj.

Po trzecie: żyje i oddycha polską społecznością programistyczną. Autor dev-bloga: devstyle.pl i VLOGa na YouTube. Twórca podcasta programistycznego: DevTalk. Prelegent na największych polskich konferencjach oraz grupach pasjonackich w całym kraju (lista wystąpień: tutaj, nagrania z prezentacji: tutaj). Współorganizator legandarnej konferencji Programistok. Organizator konkursu Daj Się Poznać. Jeden z ex-liderów Białostockiej Grupy .NET.

Od 2008 posiadacz tytułu Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w kategorii .NET.
Od 2005 Microsoft Certified Professional.

Prywatnie: mąż, tata. Dużo myśli, nieustannie poznając siebie. Słucha dobrej muzyki każdego rodzaju. Rozbił się na torze wyścigowym i znalazł w tym prawie same pozytywy.

Po prelekcjach zapraszamy Was do udziału w panelu dyskusyjnym, na którym każdy będzie mógł zadać pytanie naszym prowadzącym. :)

Spotkanie odbędzie się 1 lutego w kawiarni BARBARA mieszczącej się przy ulicy Świdnickiej 8C.

Zaczynamy standardowo o godz. 18:00!

~ zespół SC Wro