Next Meetup

ScalaWAW #12 - 400s Edition
Hej, stęskniliście się za nami, prawda? ^^ Zainspirowani wspaniałym ChamberConf i znudzeni przydługimi talkami o free monadach proponujemy Wam nową formę udawania, że faktycznie uczymy się czegoś na meetupach, prezentacje w stylu Pecha Kucha! Jest to antyczna sztuka przedstawiania prezentacji prosto z Japonii: speaker ma za zadanie zmieścić się z prezentacją w 20 slajdach, gdzie każdy z nich wyświetlany jest w czasie 20s, łącznie 400s na prezentację. https://pl.wikipedia.org/wiki/Pecha_Kucha Harmonogram: 18:30 - 19:00 - śmieszki z programowania 19:00 - 20:00 - blok 400s 20:00 - ??? - dalej śmieszki z programowania Będziemy pić piwo przed, w trakcie i po bloku prezentacji. Mamy wolne sloty dla odważnych speakerów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z trudną formułą. Prezentacja powinna dotyczyć Scali, ale możemy negocjować! Serdecznie zachęcamy! Jest to świetna okazja żeby się sprawdzić i nauczyć się czegoś ciekawego. Chcesz spróbować, ale nie masz pomysłu na temat? Odezwij się do nas, coś Ci wymyślimy! Jeżeli się zdecydujesz napisz maila na [masked] / [masked] (albo na Meetupie albo na Slacku scala-poland) i ustalimy szczegóły. Przyjdźcie wszyscy, będzie fajnie! Poznasz się z ziomeczkami ze scalowego community, pośmieszkujesz sobie z programowania (w szczególności z Go), napijesz się piwa w towrzystwie najfajniejszych programistów w Warszawie, wymienisz doświadczenia i uciekniesz od przygotowań do Świąt. Same plusy! Zapraszamy!

Needs a location

2 comments

  Past Meetups (19)

  What we're about

  Let's meet in a small group of hackers to hack something we're passionate about. We facilitate space, WiFi and set a common theme – you bring your ideas.

  This group is an experiment on meetups in Warsaw: we want to have create more opportunities to hack together. Please also check out the Warsaw Scala Enthusiasts (http://www.meetup.com/WarszawScaLa/) group.

  We meet on Slack: https://scala-poland-slackin.herokuapp.com/

  Members (504)

  Photos (33)