Next Meetup

Amazon Sagemaker ile Makine öğrenmesi ve .NET Core ile AWS Lambda
Armut.com'dan Serverless AWS servisleri olan Sagemaker ve AWS Lambda'yı nasıl kullandıkları ile ilgili sunumlar izleyeceğiz. Etkinliğimizde Thundra (http://thundra.io) sponsorluğunda pizza ve içecek ikramımız da olacaktır. İlk sunum Başlık: AWS Kullanarak yapay zeka uygulamaları nasıl geliştiriyoruz? Konuşmacı: Günay Özkan, Associate Director of Engineering, ML & AI at Armut İkinci sunum Başlık: .NET Core ile AWS Lambda'yı nasıl kullanıyoruz? Konuşmacı: Deniz İrgin, Director Of Engineering at Armut Program 18:30 - Çay Kahve Networking 19:00 - AWS Kullanarak yapay zeka uygulamaları nasıl geliştiriyoruz? 19:30 - Pizza İkramı ve Networking 20:00 - .NET Core ile AWS Lambda'yı nasıl kullanıyoruz? 20:30 - Kapanış

KWORKS Entrepreneurship Research Center KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi

sisli · Istanbul

Respond by: 12/13/2018

  Past Meetups (16)

  What we're about

  Sunum veya sponsorluk gibi konularda iletişim için: https://goo.gl/forms/v87EHLKg3lfjiDXx1

  Serverless Turkey meetup'ında sadece Serverless teknolojileri değil aşağıda belirtilen microservices, event driven architectures, DevOps gibi konularda da sunum yapabilirsiniz!

  A group for anyone interested in building web, mobile and IoT (Internet-of-Things) applications with event-driven architectures and more! Discussion topics include: AWS Lambda, API Gateway, Microsoft Azure Functions, Apache OpenWhisk, Google Cloud Functions, IoT, FaaS (Function-as-a-Service), IaaS (Infrastructure-as-a-Service), microservices, serverless application development, developer tools, DevOps, event-driven architecture and related themes.

  Members (1,573)

  Photos (34)