Project management

Details

Zveme vás na Projektový meetup v rámci Seznam academy, kde bychom se s vámi chtěli podělit o naše zkušenosti s projektovým řízením v Seznamu v divizi Reklama.

V Seznamu máme za sebou dlouhou zkušenost s vývojem software a v posledních letech jsme si prošli velkou expanzí. Chceme vám ukázat, jak jsme se dostali od agilně vedených týmů přes portfoliovou anarchii až k transparentně nastavenému procesu řízení projektů. Přijďte si poslechnout celý příběh, i to, co chystáme do budoucna.

Prochází vaše firma agilní transformací? Máte proces dobře nastavený a chcete se s námi podělit o vaše zkušenosti? Nebo vás jen zajímá, jak to v Seznamu děláme? Meetup je zaměřen na všechny, které toto téma zaujalo a chtěli by se o něm dozvědět více. Nebo máte zkušenost, kterou s námi chcete na následném neformálním networkingu prodiskutovat? Rádi se potkáme s projektovými manažery, scrum mastery, produktovými manažery, ale i vývojáři a vůbec s kýmkoliv dalším z jiných oborů. Takže určitě doražte, budeme se na vás těšit.

Agenda

* Spojení scrum a projektového řízení - Martina Chvojková, Michal Gabriš
Rozdíl mezi produktovým a projektovým řízením

* Agilní (ne)transformace - Michal Ličko
Aneb když tým roste rychleji než vaše procesy

* Networking