addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Geek Festival PŁ: Warsztaty - Testy automatyczne

Podczas kilku godzin porozmawiamy o testach. Czym tak naprawdę są testy? Po co je pisać? I... jak je pisać? Dodatkowo: jak przetestować problematyczne scenariusze, z którymi stykamy się na co dzień? Wymagania: Każdy uczestnik musi mieć laptopa z Visual Studio 2013 albo 2015 (może być Community Edition) i zainstalowanego Gita (nie trzeba umieć używać, tylko trzeba mieć zainstalowany) 

Warsztaty poprowadzi Maciej Aniserowicz - autor bloga devstyle.pl!

Join or login to comment.

 • Maciej A.

  Hej,
  Dzięki za udział w dzisiejszym warsztacie.
  Dwie sprawy:

  1) proszę o wypełnienie anonimowej ankiety pod tym adresem: http://bit.ly/2gu83T1 , dla Was 2-3 minuty roboty a dla mnie bardzo cenny feedback ; tylko szczere opinie! :)

  2) tak jak się umówiliśmy, slajdy w PDF do pobrania tutaj: http://bit.ly/2gucqO9

  Na koniec jeszcze prośba o nierozpowszechnianie tych materiałów (zarówno kodu jak i slajdów) - to wycinek komercyjnego szkolenia, z którego się teraz utrzymuję :).

  November 29

 • Maciej A.

  Hej,
  Do zobaczenia jutro! Przypominam, że to warsztaty a nie prezentacja :) więc koniecznie trzeba mieć laptop, Visuala i Gita.
  Let's test.

  1 · November 28

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy