addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

SysOps / DevOps Polska MeetUp #15

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na piętnasty MeetUp w Warszawie!

Agenda:

18:00 Networking (ta część spotkania realizowana jest tylko stacjonarnie, streaming startuje o godz. 18.30)

18:30 Prelekcja #1: „Docker Swarm 101" Michał 'Kot' Kobus

Michał Kobus to administrator systemowy z doświadczeniem w programowaniu backendu. Zarządza infrastrukturą w Syncano. Lubi koty albo one lubią jego.

Prezentacja wprowadzająca do zagadnienia orchestracji kontenerów z zastosowaniem Docker Swarm Mode. Michał omówi komponenty narzędzia, przykłady jego wykorzystania i wnioski z testów typowych scenariuszy.

19:45 Prelekcja aka Improwizacja #2: "Świąteczne karaoke" prezentowana przez kilkoro ochotników

Podczas świątecznego karaoke zaprosimy chętnych uczestników do zaprezentowania przygotowanych wcześniej przez Organizatorów krótkich prelekcji z szeroko pojętego obszaru IT. Jeśli będziecie się zgłaszać, to będzie śmiesznie! Dla odważnych przewidziane prezenty :)

21:00 Pizza!

Livestreaming będzie dostępny pod adresem:

http://sysopspolska.pl/

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy Aviva i OVH.

Join or login to comment.

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy