Skip to content
This event was canceled

Details

Presentation 1: 18:00 : Oskar Dudycz – Event Sourcing w praktyce przy użyciu Marten

Presentation 2: 19:00 : Jakub Ciechowski - Different flavors of TDD

-------------
Presentation 1: 18:00 : Oskar Dudycz – "Event Sourcing w praktyce przy użyciu Marten"

Description: Event Sourcing jest jak Nessie, każdy o nim słyszał, niewiele go widziało. Uważany jest (wg mnie niesłusznie) za trudny wzorzec architektoniczny, nadający się do specyficznych rozwiązań. W swoim wystąpieniu planuję pokazać, że wbrew potocznej opinii jest to dosyć prosty wzorzec dający duże możliwości, np. - lepsze zrozumienie domeny biznesowej, - elastyczność, - możliwość poruszania się w czasie, powrotu do specyficznego miejsca w systemie, - audotyowalność Zaprezentowane to zostanie na konkretnej aplikacji używającej Marten z .NET Core. Przyprawione to będzie dozą CQRS i DDD.

BIO: Nieudany piłkarz oraz gitarzysta hobbysta. Przeszedł daleką drogę od Amigi 500 do Mac Booka. Programista pragmatyk z natury, szef zespołu z upodobania do ludzi. Jak ma czas to pisuje na swoim blogu: http:\oskar-dudycz.pl, jak mu się nudzi to twittuje https://twitter.com/oskar_at_net. Karierę zaczynał gdy StackOverflow nie istniał. .Netowiec od ponad 10 lat ze skłonnością do technologicznych skoków w bok. Ostatnimi czasy najbardziej zainteresowany tematami Event Sourcingu, Domain Driven Design, modularności oraz skalowalności.

-------------
Presentation 2: 19:00 : Jakub Ciechowski - "Different flavors of TDD"

BIO: Jakub Ciechowski - Enthusiast of DDD and clean code. He can discuss distributed systems and monoliths for hours. He doesn't like concreting the code with unit tests. It all floods with litres of coffee, necessarily from the drip.

-------------------------
Bardzo dziękujemy naszym sponsorom:

  • Nordea: rezerwacja sali dla Grupy
  • Aspire Systems Poland: pokrycie kosztów przyjazdu prelegenta
Photo of Trójmiejska Zawodowa GRUPA .NET (TG.NET) group
Trójmiejska Zawodowa GRUPA .NET (TG.NET)
See more events