What we're about

TechTalk with Capgemini to seria wyjątkowych spotkań dla ekspertów branży IT. Na nasze wydarzenia zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu nowych technologii ora project managmentu.

Ilość miejsc limitowana, zapisy odbywają się przez stronę organizatora: http://www.capgeminisoftware.pl/

Upcoming events (2)

TestHours - Overlight Test Automation i Rola Test Managera

Business Garden Wrocław

Przedstawiamy Wam pierwsze z serii wydarzenie pod tytułem TestHours! Spotkajmy się, aby razem ze specjalistami z Capgemini porozmawiać o testingu.

Weź udział w bezpłatnym spotkaniu TestHours, na którym pojawią się dwa tematy: Overlight Test Automation i Rola Test Managera.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy: hhttps://capgeminisoftware.pl/wydarzenie/testhours-ovelight-test-automation-i-rola-test-managera/

AGENDA
16:30 - 17:00 - poczęstunek, przywitanie gości
17:00-18:00 - Łukasz Odwrot, Automatyzacja i półautomatyzacja testów z użyciem narzędzia Overlight Test Automation
18:00 - przerwa kawowa
18:30-20:00 - panel dyskusyjny Rola Test Managera, który poprowadzą Radosław Rogoda, Paweł Banaszczyk i Przemysław Sosiński

WAŻNA INFORMACJA: Z racji tego, że spotykamy się w przestrzeni biurowej - ilość miejsc jest ogarniczona! Zapisy przez formularz na stronie.

Czego będzie dotyczyć spotkanie?

W ramach pierwszego spotkania TestHours zaplanowaliśmy dla Ciebie spotkanie offline, w naszym biurze z naszymi ekspertami, którzy stopniowo wprowadzą Cię w tematykę testerską. Zaczniemy od tematu technicznego, który zaprezentuje Łukasz Odwrot.

Automatyzacja i półautomatyzacja testów z użyciem narzędzia Overlight Test Automation.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz po raz kolejny przeklikać się przez pełne testy regresji, dwa razy stworzyć identyczny zestaw subtasków w JIRA czy uzupełnić setny raz ten sam formularz, odpowiednie narzędzie do automatyzacji testów może znacznie przyspieszyć Twoją pracę.
Overlight Test Automation to narzędzie, które początkowo powstało z myślą o automatyzacji testów w Salesforce, ale świetnie radzi sobie z dowolnymi technologiami webowymi – od prostych stron do ogromnych SPA, a aby zacząć z niego korzystać nie trzeba nawet wiedzieć czym jest XPath.

Weźcie ze sobą laptopy - będziecie mieć szanse przećwiczyć omawiane zagadnienia.

Zapisy: https://capgeminisoftware.pl/wydarzenie/testhours-ovelight-test-automation-i-rola-test-managera/

Konferencja TechTalk Special Edition IV

Online event

Konferencja TechTalk Special Edition IV to wydarzenie skierowane do specjalistów IT, podczas którego nasi najlepsi eksperci oraz gość specjalny Adam Bien podzielą się z Wami swoją wiedzą, ciekawymi case study oraz nowinkami z branży!

Pełna agenda: https://capgeminisoftware.pl/wydarzenie/konferencja

Osoby zapisane
otrzymają
link do transmisji

Czego możecie spodziewać się na konferencji?

Postanowiliśmy nasze wyjątkowe wydarzenie ze względu na panującą na świecie sytuacje związaną z pandemią przenieść w przestrzeń online. Zapraszamy Was na konferencję online TechTalk Special Edition IV, którą organizujemy dla pasjonatów nowych technologii!

Zapisz się i bądź z nami 12 października, startujemy o godzinie 9:00!

Past events (50)

Photos (103)