Skip to content

Details

Svět testingu nás čas od času postaví před opravdovou výzvu. Jedna taková přišla v loňském roce - zautomatizovat alespoň základní průchody desktopovou aplikací, která byla vyvinuta v devadesátých letech a klient ji dodnes hojně využívá. Dlouhé hodiny bádání jak k tomu přistoupit v jednu chvíli vystřídalo nadšení - objevili jsme nástroj Sikuli.

Nakonec jsme opravdu řešení dodali a klient si dokonce nástroj Sikuli převzal k vlastnímu používání. Letos jsme podrobili Sikuli většímu zkoumání v rámci našich Tesena Labs. Je tedy opravdu tak skvělým pomocníkem na UI automatizaci? Jaké jsou jeho hlavní přednosti a nedostatky? To vše se dozvíte 11.11 na našem webináři.

Co si z webináře odnesete?

  • Jak rozjet Sikuli od nuly.
  • Jaký je princip jeho fungování.
  • Kdy je opravdu dobrým pomocníkem.
  • V jakých případech se práci se Sikuli raději vyhnout.
  • Ukázky na reálných příkladech.

Speakeři:

Michal Jirka
Michal se práci v testingu věnuje pátým rokem. Baví ho především komunikace s lidmi a tak se v poslední době stále častěji věnuje přípravě různých workshopů, webinářů a školení. Zároveň je to pro něj příjemné odreagování od každodenních projektových starostí.

Leila Miri
Leila sa práci v testingu venuje viac ako dva roky. Za tú dobu prešla z manuálneho na automatizované testovanie, ktoré ju nesmierne baví a naplňuje. Medzi jej záujmy patrí objavovať nové knižnice programovacích jazykov, frameworky a zbierať technické skúsenosti.

Members are also interested in