6th Poland Umbraco Meetup - Warsaw strikes back!

The Poland Umbraco Meetup
The Poland Umbraco Meetup
Public group

państwomiasto

ul. Generała Władysława Andersa 29, 00-159 · Warsaw

How to find us

http://panstwomiasto.pl/ - Sala konferencyjna znajduje się na górze (schody po wejściu z prawej strony) // Conference space is upstairs and the stairs are located just right behinf the entrance)

Location image of event venue

Details

6-ty Meetup społeczności Umbraco w Polsce!

Zapraszamy wszystkich serdecznie na 6-te spotkanie naszej jeszcze niewielkiej społeczności. Tym razem spotykamy się ponownie w Warszawie. Jesteśmy otwarci na sugestie i prezentacje od każdego z członków naszej grupy i nie tylko! Na tym etapie to my wszyscy tworzymy naszą społeczność i od nas zależy jak i w jakim kierunku będziemy się rozwijać. Przyjdź i podziel się z nami czymkolwiek (ciekawym projektem przy którym pracujesz, pluginem / dodatkiem, narzędziem etc.). Jeśli interesujesz się technologiami .NET-owymi, pracujesz / pracowałeś / chcesz pracować w tych technologiach i chciałbyś dowiedzieć się czegoś nowego o Umbraco CMS - jesteś odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu - dołącz do nas na tym i na każdym kolejnym spotkaniu :)

Agenda [PL]

1. Wprowadzenie - Organizator wydarzenia & wszyscy uczestnicy (krótkie wprowadzenie dot. grupy i jej członków - Dlaczego Umbraco? Dlaczego tutaj w Polsce? Kim jesteśmy/jesteście i co robimy/robicie?
2. Piotr Łuksza - Pierwsza witryna w Umbraco od podstaw
3. Marcin Zajkowski - Codegarden 2016 oczami debiutanta
4. Anthony Dang - TBA
5. Braggadocio - Pora na Bragga :) Podobnie jak na UK Festival udostępniamy odrobinę czasu każdemu zainteresowanemu, aby mógł zaprezentować dowolny kawałek swojej twórczości, ogłosił zapotrzebowanie na pomoc przy tworzeniu jakiegokolwiek projektu bądź po prostu wyrzucił z siebie cokolwiek ciążącego na piersi :)

Agenda [ENG]

We are open for suggestions and talks from any members of the group at this meetup please. Contact the organizer if you want to share something (project, package, tool etc.) with us!

1. Introduction - Event host & all Meetup attendants (short introduction of our group and each member - Why Umbraco? Why here in Poland? Who we/you are and what we/you do?)
2. Piotr Łuksza - First Umbraco website from scratch
3. Marcin Zajkowski - Codegarden 2016 seen through the eyes of rookie
4. Anthony Dang - TBA
5. Braggadocio - Show-off time. Same as on UK Festival we we will make some time available for people to quickly show off their latest-and-greatest work, call for project collaborators, or otherwise get something off their chest!