Pod pokličkou UX týmu v Ataccama

Join waitlist?

0 on waitlist

Share:
Location image of event venue

Details

Podívejte se pod pokličku UX týmu v Ataccma

Na programu budou 2-3 odborné přednášky, na kterých se s vámi UX tým firmy podělí o své zkušenosti, ukáže, jak mají UX zapojené v jejich práci a na čem nejčastěji pracují. Vše formou odborné přednášky nebo případovky, abyste si hlavně odnesli nové zkušenosti. Vše doplněné dostatkem času na networking, pokud se s UX týmem budete chtít pobavit více do hloubky.

Vstup zdarma pouze po registraci zde. Je OMEZENÝ POČET MÍST. Hlaste se prosím jen pokud skutečně přijdete a vyplňte informace o vás na visačky.

K dispozici bude záznam na YT kanále a když vše bude fungovat, i online stream (na ten se zde nemusíte registrovat).
YT kanál se záznamy: https://www.youtube.com/channel/UCYSt1GFCVzQ2JyxqQ0PDPKQ
YT stream: doplníme

Přednášky:

1) Kamila Varadzinová - Specifika a tajemství designového procesu B2B aplikací.

2) Nadya Tsech - Jak vypadají typické “search patterns” u expertních uživatelů?
Search je výzva, na které aktuálně pracuje designový tým Ataccamy. Nadya bude mluvit o specifiku vyhledávání v “big” a “small” data. Nebudou chybět příklady s B2B a B2C produktů ani doporučení knížek. Z přednášky si odnesete check-list věcí, na které dávat pozor při návrhu a otázky, na které se zeptat uživatelů.

3) David Kolínek - Co je vzrušující na Datové platformě?
To, že Ataccama buduje Data Curation Platform, asi většině lidí nic neřekne, takže se pokusím nastínit, co si pod tímto názvem můžete představit a jaké společnosti tuto platformu používají. A hlavně vám ukážu, že i obor data management může být zajímavý a ovlivňuje každodenní životy běžných lidí.