ODLOŽENO - Pod pokličkou UX týmu v 2FRESH

Details

ODLOŽENO - nový termín brzy uvedeme

Akce je vyhrazena lidem z UX oboru.
PROSÍM O REGISTRACI POUZE S CELÝM JMÉNEM.

Podívejte se pod pokličku UX týmu v 2FRESH

Začátek přednášek je od 18.00. Vstup bude možný od 17.30.

Na programu budou 2 odborné přednášky a diskuse s lidmi z UX týmu, na kterých se s vámi UX tým firmy podělí o své zkušenosti, ukáže, jak mají UX zapojené v jejich práci a na čem nejčastěji pracují. Vše formou odborné přednášky nebo případovky, abyste si hlavně odnesli nové zkušenosti. Vše doplněné dostatkem času na networking, pokud se s UX týmem budete chtít pobavit více do hloubky.

Vstup zdarma pouze po registraci zde na Meetup.com. Je OMEZENÝ POČET MÍST. Hlaste se prosím jen pokud skutečně přijdete.

Přednášky:
1) Rok a půl se start-upem Tesla Medical - Milan Chvojka
Nasdílíme zkušenosti, které jsme nasbírali při práci s českým start-upem, který vývíjí medicínský přístroj na léčbu potíží s hyperaktivním močovým měchýřem. Dozvíte se, jaké postupy a techniky nám pomáhají, jaké výzvy přináší práce, kdy navrhujete software i hardware jednoho produktu.

2) Kde pro nás začíná UX - Petr Štědrý
Říkáme, že děláme UX. Jenže kdo dnes v digitálním designu ne? Kde pro nás tedy začíná UX? Kdy už předáváme práci dalším designérům? Na konkrétních projektech ukážu, od kdy naše klienty cestou k novým nebo lepším produktům a službám provázíme.

3) Diskuse s UX týmem 2FRESH

K dispozici bude záznam na YT kanále a když vše bude fungovat
YT kanál se záznamy: https://www.youtube.com/channel/UCYSt1GFCVzQ2JyxqQ0PDPKQ