UP #2 - AngularJS

This is a past event

43 people went

Location image of event venue

Details

Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie grupy Uszanowanko Programowanko.

Tematem najbliższego meetupu będzie AngularJS. Tradycyjnie, po zaplanowanych wystąpieniach będzie czas na "Lightning talk" - krótkie wystąpienia, związane z tematem meetupu bądź ogólnie - z tematem grupy. Przemówienia są otwarte dla wszystkich uczestników grupy. Jeżeli ktoś chciałby coś opowiedzieć, prosimy o przesłanie informacji bezpośrednio do mnie, bądź komentarz na stronie wydarzenia.

Na najbliższe spotkanie mamy zaplanowane aż 4 wystąpienia:

Krystian Parma

AngülarJS - czyli o czym warto pamiętać programując za Odrą.

Chcesz dowiedzieć się jak AngularJS poradził sobie z tradycyjnym i nieco ociężałym środowiskiem niemieckiego ośrodka naukowego? A może interesuje cię czym jest Beschleunigerkomponentenlager? Jeśli tak, to ta prezentacja jest dla Ciebie!

Marcin Gajda

Angular Restmod - wygodny sposób na komunikację z API.

Podczas prezentacji poznamy jedną z najlepszych bibliotek do komunikacji Angulara z zewnętrznym API. Dowiemy się jak konfigurować w niej modele oraz jak korzystać z wbudowanego systemu relacji. Dodatkowo sprawdzimy jakie inne dobrodziejstwa skrywa to narzędzie.

Andrzej Herok

Angular 2.0 - Kochaj Albo Rzuć!

Krótki przegląd najważniejszych zmian zapowiadanych w nowej wersji Angulara. Poszukamy zarówno lepszych i gorszych cech.

Łukasz Bachman

Praktyczne porady na temat optymalizacji wydajności aplikacji tworzonych z użyciem AngularJS.

Szybkie prototypowanie aplikacji w AngularJS jest jedną z największych zalet tego narzędzia. Jednakże jako programiści musimy zadbać o to, aby pisane przez nas aplikacje były wydajne zarówno pod względem pamięciowym, jak i czasowym. W mojej krótkiej prezentacji chciałbym przedstawić kilka praktycznych porad, które pomogą to osiągnąć. Całość omówimy na prawdziwym studium przypadku aplikacji przetwarzającej duże zbiory danych.

Język: Polski.
Start: godzina 17:00.
Wstęp: Wolny.

UWAGA!! Wydarzenie jest otwarte - prosimy jednak o zapisywanie się na stronie meetupu. Będzie pizza i piwo, więc chcemy być odpowiednio przygotowani :-)