UP #2 - AngularJS

Details

Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie grupy Uszanowanko Programowanko.

Tematem najbliższego meetupu będzie AngularJS. Tradycyjnie, po zaplanowanych wystąpieniach będzie czas na "Lightning talk" - krótkie wystąpienia, związane z tematem meetupu bądź ogólnie - z tematem grupy. Przemówienia są otwarte dla wszystkich uczestników grupy. Jeżeli ktoś chciałby coś opowiedzieć, prosimy o przesłanie informacji bezpośrednio do mnie, bądź komentarz na stronie wydarzenia.

Na najbliższe spotkanie mamy zaplanowane aż 4 wystąpienia:

Krystian Parma

AngülarJS - czyli o czym warto pamiętać programując za Odrą.

Chcesz dowiedzieć się jak AngularJS poradził sobie z tradycyjnym i nieco ociężałym środowiskiem niemieckiego ośrodka naukowego? A może interesuje cię czym jest Beschleunigerkomponentenlager? Jeśli tak, to ta prezentacja jest dla Ciebie!

Marcin Gajda

Angular Restmod - wygodny sposób na komunikację z API.

Podczas prezentacji poznamy jedną z najlepszych bibliotek do komunikacji Angulara z zewnętrznym API. Dowiemy się jak konfigurować w niej modele oraz jak korzystać z wbudowanego systemu relacji. Dodatkowo sprawdzimy jakie inne dobrodziejstwa skrywa to narzędzie.

Andrzej Herok

Angular 2.0 - Kochaj Albo Rzuć!

Krótki przegląd najważniejszych zmian zapowiadanych w nowej wersji Angulara. Poszukamy zarówno lepszych i gorszych cech.

Łukasz Bachman

Praktyczne porady na temat optymalizacji wydajności aplikacji tworzonych z użyciem AngularJS.

Szybkie prototypowanie aplikacji w AngularJS jest jedną z największych zalet tego narzędzia. Jednakże jako programiści musimy zadbać o to, aby pisane przez nas aplikacje były wydajne zarówno pod względem pamięciowym, jak i czasowym. W mojej krótkiej prezentacji chciałbym przedstawić kilka praktycznych porad, które pomogą to osiągnąć. Całość omówimy na prawdziwym studium przypadku aplikacji przetwarzającej duże zbiory danych.

Język: Polski.
Start: godzina 17:00.
Wstęp: Wolny.

UWAGA!! Wydarzenie jest otwarte - prosimy jednak o zapisywanie się na stronie meetupu. Będzie pizza i piwo, więc chcemy być odpowiednio przygotowani :-)