Vue.js Wro Meetup #1

Vue.js Poland
Vue.js Poland
Public group
Location image of event venue

Details

Chcielibyśmy zaprosić Was na pierwszy oficjalny meetup polskiej społeczności Vue.js Poland we Wrocławiu, którego nie możecie przegapić ;)

Będzie to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia okazja, żeby poznać członków Wrocławskiej społeczności Vue, powymieniać się wiedzą i dowiadczeniami, a takze napić piwka w doborowym towarzystwie ;)

Wstęp wolny dla wszystkich. Zapewniamy poczęstunek w postaci pizzy i napojów rozweselających (dzięki Divante!).

Podczas listopadowego meetupu czołowe postaci polskiej sceny Vue.js podzielą się swoim doświadczeniem:

18:30 Rewriting for that 1000th Use Case – A Vue Component Story - Damian Dulisz Vue.js Core Team ( https://twitter.com/DamianDulisz )

19:00 PWA with Vue.js - Filip Rakowski, co-founder @ Vue Storefront, FED @ Divante ( https://twitter.com/filrakowski )

19:30 - Pizza Break

19:45 You'll never code alone - an insider's guide to Vue.js community. - Darek Wędrychowski aka GUSTO ( https://twitter.com/gustojs )

20:15 - Piwko i networking ;)

-------

Jeśli jesteś wśród 80 zapisanych na główną listę osób

...to widzimy się na pierwszym pietrze w głównej sali (103)! Jeśli nie dasz rady przyjść koniecznie wypisz się z listy. Nie grzej pustego miejsca i daj szansę przyjść komuś innemu ;) Limit osób w głównej sali wynosi 80 i będziemy wpuszczać w oparciu o listę na meetup.com.

Jeśli jesteś na liście rezerwowej

...to się nie martw! Będzie dostępna także druga salka (Divante Cafe na parterze) ze streamem tego co dzieje się w głównej sali dla wszystkich, którym nie udało się zapisać na główną listę. Będziesz mógł/mogła obejrzeć razem z innymi prelekcje przy piwku w nowootwartej Divantyjskiej kawiarni ;)

Taki podział pozwoli nam wszystkim w komfortowych warunkach obejrzeć prelekcje. Networking, pizza i piwo są już bez podziału i odbędą się na 1 piętrze w głównej sali;)