addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

99. Spotkanie WG.NET

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 23.06 o godzinie 18.00 w sali 329 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Mamy w planach jedną prezentację oraz dwa snacki, szczegóły poniżej:

Snacks:
1. Marcin Śmiałek - .NET Framework Out-of-Band - kolekcje

2. Sebastian Solnica - Diagnostyka deadlocków
Opis: Podczas snacka zdiagnozujemy "ciekawy" przykład zawiśnięcia aplikacji używając windbg i deasemblera (na razie nie powiem jakiego - mam nadzieję  że będzie niespodzianka:)). Przy okazji przyjrzymy się jak działa Monitor.Enter i spiszemy plan działania na takie okazje.
Czas: 30-40 min.

Prezentacja
Szymon Warda - Grafy, czyli Neo4j w praktyce.

Opis:
Praktyka grafów z Neo4j, czyli wszystko co wychodzi jak hype opadnie.
Od największych WTF przy modelowaniu po dobre praktyki w przedstawianiu świata jako grafy.
Od działania indeksów, przez plan zapytań, aż po to jak pisać wydajne zapytania w Cypher i podawać hinty.
Do tego gdzie, kiedy i jak wpasować Neo4j do wielopersystentnego środowiska, czyli integracja, komunikacja i administracja.
To wszystko na przykładach i własnych doświadczeniach.

Bio:
Z .NET od wersji 1.1, a z webem od czasów kiedy IE6 był tą lepszą przeglądarką. Przez pierwsze pół dnia główny architekt w ITMagination, drugie pół jako odpowiedzialny za jeden z większych projektów .net w Polsce. Tam architekt/team leader/developer/devops/człowiek od rozwiązywania problemów. Po pracy (trzecie pół) rozwijam pet project http://cookit.pl gdzie realizuję mokry sen nie jednego programisty - procesuję setki gigabajtów danych korzystając z tego co najlepiej pasuje do problemu (Bazy grafowe/ML/C#/F#/PowerShell/Lucene itp) Bywalec konferencji, prelegent Warszawskiej Grupy .NET, blogger (IndexOutOfRange.com) 

Wstęp wolny, zapraszamy!

Join or login to comment.

Our Sponsors

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy