104. Spotkanie WG.NET - MVP Party!

Details

Styczeń zaowocował kolejnymi nominacjami do prestiżowego tytułu MVP, w tym dwiema w kategoriach deweloperskich. Jednym z nagrodzonych jest lider Warszawskiej Grupy .NET - Szymon Kulec, drugim - lider Wrocławskiej Grupy .NET - Paweł Łukasik.
W czasie najbliższego spotkania będziemy wspólnie ze świeżo upieczonymi MVP świętować to wydarzenie i w związku z tym zapraszamy wszystkich w czwartek, 19 stycznia na godzinę 18.00 do sali 329 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Planujemy dwie prezentacje oraz mały poczęstunek. Poniżej szczegóły.

1. Szymon Kulec - Keep Its Storage Simple Stupid
an opinionated guide to NoSQL with Azure Storage and Event Driven Architecture

Podczas prezentacji podzielę się z Wami wnioskami z projektu w podejściu SAAS, bazującego na podstawowym serwisie chmury Azure, Windows Azure Storage. Zaczniemy od tego, co oferują wybrane serwisy i tego jakie mają ograniczenia. Następnie przejdę przez założenia projektu, które go ukształtowały i omówię architekturę zbudowaną tak, aby tanio i sprawnie zaadresować wcześniej pokazane potrzeby. To, co istotne, to fakt, że zaprezentowane techniki projektowania zastosować można nie tylko w Azure Storage, ale także używając innych baz NoSQL i rozwiązań chmurowych.

Blog: https://blog.scooletz.com
Twitter: https://twitter.com/scooletz

Proszę o w miarę możliwości jak najszybszą odpowiedź na zaproszenie - ułatwi nam to przygotowanie spotkania.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Uwaga, ze względu na chorobę, Paweł do nas nie dotrze i jego prezentację musimy przełożyć na inny termin.