addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

WRUG grudniowy o budowaniu szybkich aplikacji i domknięciach

Przed nami kolejne w tym sezonie spotkanie Warsaw Ruby User Group.

W tym miesiącu będziemy mieli gościa prosto z Białorusi: Dmitry Gritsay(https://github.com/d-unseductable ) opowie nam o tym jak budować najszybsze aplikacje serwerowe.

Następnie Piotr Szmielew wytłumaczy nam jak tak naprawdę działają domknięcia w Ruby? (czyli między innymi o tym dlaczego blok widzi zmienne lokalne zdefiniowane przed nim i dlaczego binding.pry działa tak jak działa)

Pod koniec posłuchamy krótkiej relacji z RubyDay 2016 we Florencji, na którym był Bartosz Bonisławski.

Zachęcamy również wszystkich do przygotowywania lightning talków, na które będziemy mieli czas pod koniec spotkania.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami. Sponsorami naszych spotkań są: DaftcodeEL PassionRebased oraz Visuality. Bardzo dziękujemy za wasze wsparcie!

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming zapewniany przez firmę Whitestream

Join or login to comment.

  • Maciej K.

    good presentation and event 'structure'

    December 21

  • Paweł Z.

    Best WRUG so far (I attended 5 WRUGs I think)

    December 21

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy