WarsawJS Meetup #37 - 3 urodziny

WarsawJS
WarsawJS
Public group

The Place - Warsaw Spire

pl. Europejski 1 · Warsaw

How to find us

Po wejściu do budynku wjeżdżamy windami na 4 piętro.

Location image of event venue

Details

Zaproszenie wideo

Nagraliśmy zaproszenie wideo, które jeszcze bardziej zachęci Cię do wizyty na WarsawJS Meetup. Materiał dostępny jest tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=CVq3ruVjR54

Agenda

- Piotr Kowalski: Progressive Web Apps w szczegółach [PL]

Chciałbym podczas prelekcji opowiedzieć o tym jak zmigrować stronę internetową do aplikacji PWA. Opowiem o szczegółach procesu przez jaki przeszedłem przerabiając swojego bloga na PWA.

Bio: Front-end Leader at @cyfrowypolsat 👨‍💻 JavaScript Ninja. Trainer 📈 Organizer of @WarsawJS🎙️ YouTuber 🎬 Blogger 📔 Speaker 🗣

Kontakt: linkedin.com/in/piecioshka (https://www.linkedin.com/in/piecioshka)

- Piotr Zientara: How to begin a new project with React? [EN]

Ustawienie fundamentów pod nowy projekt bywa trudne, podzielę się doświadczeniem co wybrałem i jakie są tego konsekwencje.

Bio: Front-end developer w Artificial, wcześniej Full Stack w Rebased i Jobartis. Z wykształcenia filozof, z zamiłowania edukator i organizator WarsawJS.

Kontakt: linkedin.com/in/piotr-zientara (https://www.linkedin.com/in/piotr-zientara/)

----

Panel dyskusyjny

Pierwszy raz w historii paneli dyskusyjnych będziemy chcieli, aby na pytania odpowiadali organizatorzy, tj: Katarzyna Grabowska, Piotr Kowalski oraz Piotr Zientara. Zadawajcie pytanie w ankiecie na wydarzeniu Facebookowym - link do ankiety (https://www.facebook.com/events/123827561602845/permalink/123828204936114/).

Katering

Podczas meetupu cała restauracja jest do naszej dyspozycji. Otrzymasz ciepły posiłek i dowolny napój za darmo! Dziękujemy restauracji “The Place” w przygotowaniu dań. Fanpage restauracji: http://bit.ly/warsawjs-the-place

Live streaming

Jeśli nie będzie Cię na spotkaniu, to zapraszamy na stronę http://bit.ly/warsawjs-meetup-livestreaming , gdzie będzie można oglądać nasze spotkanie na żywo z dowolnego miejsca na świecie! Transmisja będzie działała na komputerach z nowoczesnymi przeglądarkami jak i na urządzeniach mobilnych (telefonach, tabletach). Wszystko to dzięki technologi HTML5.

Filmy na YouTube

Podczas każdego wydarzenia na tyłach sali możesz zobaczyć kamery, które nagrywają cały event. Wszystko po to, aby po zakończonym spotkaniu móc wrócić do prelekcji w formie filmów na naszym kanale na YouTube: http://bit.ly/warsawjs-youtube-channel

Lightning talks

Podczas każdego spotkania mamy gwarantowane 2-3 prelekcje. Po kilku latach doszliśmy do wniosku, że jest to optymalna liczba wystąpień. Istnieje jednak możliwość zwiększenia liczby wystąpień dzięki tzw. błyskawicznym sesjom. Jeśli chcesz wyjść na scenę podczas spotkania, możesz to zrobić bez wcześniejszej zapowiedzi. Lightning talk może trwać maksymalnie 5 minut! Tego typu wystąpienia nie są przeznaczone do reklamowania firm zatrudniających programistów.

Sponsorzy

• 10Clouds ( https://10clouds.com/ )
• Artificial Labs ( https://artificial.io/ )
• Cyfrowy Polsat ( http://www.cyfrowypolsat.pl/ )
• DaftCode ( http://daftcode.pl/ )
• EL Passion ( http://www.elpassion.com/ )
• Softwarely ( http://www.softwarely.pl/ )