addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1light-bulblinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Warszawa Scala Enthusiasts is the home for the Scala Community in Warsaw, Poland and around. We speak Scala with Polish.

Celem grupy jest popularyzacja języka programowania Scala przez różnego rodzaju formę nauki, począwszy od wykładów, przez spotkania mieszane z wykładami i kodawaniem, aż po pełne 3-godzinne hackathony.

Interesuje nas co - Scala - nie jak. Forma ma dla nas drugorzędne znaczenie. Lubimy słuchać o i programować w Scali.

Wiedza o Scali nie jest zakładana, a jedynie chęć do nauki i otwarty umysł. Meetupy są adresowane do szerokiego spektrum odbiorców, począwszy od początkujących a skończywszy na osobach z kilkuletnim doświadczeniem w Scali. Scala to bardzo obszerny język i zajmuje lata, aby opanować każdy ważny aspekt.

Zdecydowana większość uczestników to początkujący praktycy programowania w języku Scala. Przyjdź i sam(a) się przekonaj!

Spotykamy się regularnie co dwa tygodnie, w środy. Miejsca bywają różne. Zależy nam na możliwości prowadzenia dyskusji i programowaniu w Scali. WiFi, projektor, tablice, jedzenie i picie są ważne, ale ich brak nie jest przeszkodą. Czasami transmitujemy spotkania na Google Hangouts. Sprawdź nas na YouTube channel.

Jesteśmy na Slacku (zapisy na https://scala-poland-slackin.herokuapp.com).

Znajdziesz nas na twitterze jako @WarszawScala pod hashtagiem #scalapl

Dyskutujemy na http://groups.google.com/group/scalania lub na żywo na https://scala-poland.slack.com.

Na LinkedIn znajdziesz nas na https://www.linkedin.com/grp/home?gid=83353.

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorami.

Zapraszamy!


Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Recent Meetups

What's new

 
Founded Feb 1, 2014

Our Sponsors

  • Javeo

    Scala experts, Venue with Internet access, Catering

  • Viacom

    Scala experts, Venue with Internet access, Catering

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy