Microservices Hackaton

Warszawa Java User Group (Warszawa JUG)
Warszawa Java User Group (Warszawa JUG)
Public group
Location image of event venue

Details

Cześć,

Już za kilka dni Confitura. Tymczasem Warszawski JUG, chciałby Was zaprosić na kolejne wydarzenie. Organizujemy Hackathon z microserwisów.

Data: 9 sierpnia (sobota)

Miejsce: ul. Czerska 8/10, siedziba Agory

Liczba osób: ~60

Sponsorzy: Agora, SoftwareMill, 4finance, Cloudbees,Allegro

Co będziemy robić? Będziemy budować jeden system stworzony z mikroserwisów, napisanych w różnych technologiach. Chcielibyśmy, by wybór technologii był możliwie szeroki: Spring Boot, Groovy, Scala, Vertex, nodejs, Akka, Spray, i wszystko o czym jeszcze słyszałeś.

Na razie szukamy ludzi chętnych do pomocy w zorganizowaniu wydarzenia. Potrzebujemy:

- chętnych do zsetupowania serwerów i pobawienia się takimi narzędziami jak ZooKeeper, Logstash, Kibana (DevOpsowe doświadczenia bardzo przydatne)

- chętnych do przygotowania przed hackathonem przykładowych mikroserwisów w różnych technologiach, według założonych ograniczeń (technologie prawie dowolne)

- chętnych do pomocy organizacyjnej (stronka, etc.)

Masz ochotę pomóc? Chciałbyś podzielić się z innymi swoją wiedzą? A może chciałbyś wydarzenie zasponsorować? Czekamy na Ciebie :)

Ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc (pojemność sali), przy rejestracji zadajemy kilka pytań, by wybrać możliwie różnorodny zbiór developerów (żebyśmy mieli dużo różnych technologii, a nie tylko kisili się jednej). Jeśli się nie załapiesz, nie przejmuj się. Jeśli wyjdzie fajnie, postaramy się imprezę powtórzyć.