This Meetup is past

59 people went

Location image of event venue

Details

Cześć,

Już za kilka dni Confitura. Tymczasem Warszawski JUG, chciałby Was zaprosić na kolejne wydarzenie. Organizujemy Hackathon z microserwisów.

Data: 9 sierpnia (sobota)

Miejsce: ul. Czerska 8/10, siedziba Agory

Liczba osób: ~60

Sponsorzy: Agora, SoftwareMill, 4finance, Cloudbees,Allegro

Co będziemy robić? Będziemy budować jeden system stworzony z mikroserwisów, napisanych w różnych technologiach. Chcielibyśmy, by wybór technologii był możliwie szeroki: Spring Boot, Groovy, Scala, Vertex, nodejs, Akka, Spray, i wszystko o czym jeszcze słyszałeś.

Na razie szukamy ludzi chętnych do pomocy w zorganizowaniu wydarzenia. Potrzebujemy:

- chętnych do zsetupowania serwerów i pobawienia się takimi narzędziami jak ZooKeeper, Logstash, Kibana (DevOpsowe doświadczenia bardzo przydatne)

- chętnych do przygotowania przed hackathonem przykładowych mikroserwisów w różnych technologiach, według założonych ograniczeń (technologie prawie dowolne)

- chętnych do pomocy organizacyjnej (stronka, etc.)

Masz ochotę pomóc? Chciałbyś podzielić się z innymi swoją wiedzą? A może chciałbyś wydarzenie zasponsorować? Czekamy na Ciebie :)

Ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc (pojemność sali), przy rejestracji zadajemy kilka pytań, by wybrać możliwie różnorodny zbiór developerów (żebyśmy mieli dużo różnych technologii, a nie tylko kisili się jednej). Jeśli się nie załapiesz, nie przejmuj się. Jeśli wyjdzie fajnie, postaramy się imprezę powtórzyć.