Jinkubator 20 - Groovy - Marcin Grzejszczak

Hosted by Warszawa Java User Group (Warszawa JUG)

Public group

Details

Zapraszamy na 20. spotkanie Jinkubatora, które odbędzie się we wtorek 2 grudnia o godzinie 18:00 na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej(Koszykowa 75). Numer sali zostanie podany przed spotkaniem. Spotkanie odbędzie się w sali numer 329.

O spotkaniu:

Podczas tej prezentacji przedstawię podstawy wspaniałego języka Groovy. Opowiem o jego strukturze, składni i udowodnię, że znając Javę, nauczysz się Grooviego w klika chwil. Wskażę jak najlepiej moim zdaniem wykorzystać moc Groovyego w taki sposób, żeby nie doprowadzić swoich współpracowników do furii, a siebie nie skazać na wieczne potępienie.

Jeśli nie wiesz nic o Groovym - doskonale, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Robiłeś coś w Groovym? Jestem przekonany, że dowiesz się paru nowych rzeczy.

Mam nadzieję, ze po tej prezentacji dojdziesz do wniosku, że Groovy jest odpowiedzią na wiekszość Twoich problemów z Javą i stanie się językiem, z którego będziesz korzystać każdego dnia.

O prelegencie:

Marcin Grzejszczak - Senior Software Developer w 4finance zafascynowany architekturą mikroserwisów i czystym kodem. Kontrybutor do open sourceowych projektów (miedzy innymi Drools, Moco, Mockito, Uptodate Gradle Plugin). Współautor rozwiązania @Builder oraz ExternalStrategyBuilder w Groovy. Współautor biblioteki Micro-Infra-Spring. Współzałożyciel Warszawskiej Grupy Użytkowników Grooviego (WGUG).

Sponsorzy spotkania:

Grupa 4FINANCE (http://www.4financeit.com/)

oraz

Firma TOUK (http://touk.pl/nieustanna-rekrutacja)