51. Jinkubator - Dlaczego Agile? - Michał Grześkowiak

Details

Warszawa JUG zaprasza wszystkich na 51. Jinkubator, który odbędzie się we wtorek 7 listopada o godzinie 18.15 na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW (Banacha 2), w sali 3180.

O prezentacji:

Agile, Scrum, Kanban, Lean, XP. Pewnie już o tym słyszałeś. Być może zauwazyłeś też, że niektórym to (nie)wychodzi. Niestety, bardzo często można usłyszeć "Scrum nie dziła". Czy na pewno "Scrum nie działa"?

W ciągu tych 60 minut chciałbym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z ostatnich kilku lat pracy dla mniejszych i większych firm, korporacji i startupów (nie tylko z szeroko rozumianej branży IT).

Przy okazji chciałbym abyśmy wszyscy dobrze zrozumieli do czego to "zwinne podejście" może być wykorzystane i gdzie może sprawdzić się najlepiej.

I nie. Nie będę "hejtował" waterfalla. Nie będę też mówił że Scrum zbawi świat. Chciałbym żebyście po tej godzinie sami potrafili odpowiedzień sobie na tego typu pytania :)

O prelegencie:

Michał Grześkowiak - Agile Coach i Scrum Master z ponad ośmioletnim bagażem doświadczeń.

Sponsorem spotkania jest firma edge one solutions (https://www.edge1s.com/)

Po spotkaniu zapraszamy na networking w pobliskiej klubokawiarni.

-----------------------------------------

Przypominamy, że czekamy na zgłoszenia Waszych prezentacji (do wyboru od 15 min do 120 min) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (https://warszawajug.typeform.com/to/L5ydtp) Jeśli się wahasz czy Twój pomysł się nada, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami, bezpośrednio na spotkaniu, poprzez wiadomości meetupa, albo w dowolny wybrany sposób.