222. WJUG - Serverless czyli jak zbudować aplikację bez serwera-Łukasz Wachowicz

Details

Warszawa JUG zaprasza wszystkich na 222. spotkanie WJUG , które odbędzie się we wtorek 9 stycznia o godzinie 18.15 na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW (Banacha 2), w sali 3180.

O prezentacji:

Będzie o XaaS, architekturze serverless, AWS Lambda. Opowiem dlaczego te rozwiązania są interesujące i zyskują popularność. Wreszcie pokażę z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć budując aplikację opartą o AWS Lambda na przykładzie aplikacji, która procesuje statysytyki z gry World of Tanks. Na konieć pokażę krótkie demo i udowodnię wam jak prosto jest zacząć swoją przygodę z AWS Lambda ... za darmo :-)

O prelegencie:
Łukasz Wachowicz - Kiedyś developer i geek. Orędownik Software Craftsmanship i Clean Code. Później tech leader w dużych projektach w branży automotive. Teraz zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży, architekturą, wsparciem projektów i wciąż ma ten sam fun z pracy w branży IT co 10 lat temu gdy zaczynał karierę zawodową. A przede wszystkim tata dwóch łobuzów :)

Po spotkaniu zapraszamy na networking w pobliskiej klubokawiarni.

-----------------------------------------

Przypominamy, że czekamy na zgłoszenia Waszych prezentacji (do wyboru od 15 min do 120 min) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (https://warszawajug.typeform.com/to/L5ydtp) Jeśli się wahasz czy Twój pomysł się nada, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami, bezpośrednio na spotkaniu, poprzez wiadomości meetupa, albo w dowolny wybrany sposób.