223. WJUG - Quest for Glory: So You Want to Be a Hero - Sebastian Pietrowski

Warszawa Java User Group (Warszawa JUG)
Warszawa Java User Group (Warszawa JUG)
Public group

Wydzial MIMUW (sala 3180)

Banacha 2 · Warsaw

How to find us

Wejście do budynku jest od strony ulicy Pasteura. Sala 3180 znajduje sie na 2 piętrze.

Location image of event venue

Details

Warszawa JUG zaprasza wszystkich na 223. spotkanie , które odbędzie się we wtorek 16 stycznia o godzinie 18.15 na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW (Banacha 2), w sali 3180.

O prezentacji:

Każdy z nas nieustanie dąży do chwały - do spełnienia się. Kim jest dzisiejszy inżynier, na co zwracać uwagę w trakcie własnego rozwoju, jak powinien zarządzać swoim kapitałem, i gdzie skierować swój okręt by okryć się chwałą. W trakcie tej prezentacji zadamy sobie wiele pytań o których na codzień nie myślimy.

O prelegencie:

Sebastian Pietrowski - Bardzo dawno temu tworzył ikonę polskiego internetu - sklep merlin.pl. Dawno temu budował dział technologii biofarmaceutycznej firmy Roche. Całkiem niedawno sprawca zmiany platformy Allegro z php-monolit-driven-architecure na technologiczny polski "Netflix". Ostatnio był odpowiedzialny za linię biznesową reklamy i marketingu w Allegro.

Sponsorem spotkania jest firma Allegro (https://allegro.tech/)

Po spotkaniu zapraszamy na networking w pobliskiej klubokawiarni.

----------------------------------------

Przypominamy, że czekamy na zgłoszenia Waszych prezentacji (do wyboru od 15 min do 120 min) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ( https://warszawajug.typeform.com/to/L5ydtp )
Jeśli się wahasz czy Twój pomysł się nada, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami, bezpośrednio na spotkaniu, poprzez wiadomości meetupa, albo w dowolny wybrany sposób.