235. WJUG - Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - Michał Gellert

Details

Warszawa JUG zaprasza wszystkich na 235. spotkanie , które odbędzie się we wtorek 12 czerwca o godzinie 18.15 na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW (Banacha 2), w sali 3180.

O prezentacji:

Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - kursy jako dodatkowy dochód.

W trakcie prezentacji pokażę w jaki sposób udało mi się wykreować niemalże pasywny dochód poprzez rozpoczęcie tworzenia własnych kursów online. Opowiem o tym co się u mnie sprawdziło, oraz dlaczego się sprawdziło, a także jak tą ściężkę powtórzyć. Będzie konkretnie o pieniądzach, z pokazaniem wykresów, oraz ciekawymi informacjami z pierwszej ręki. Bez słodzenia, naginania, czy lania wody.

O prelegencie:

Michał Gellert to programista z około 3 letnim doświadczeniem komercyjnym. Aktualnie współpracuje z Datarino jako mobile developer, ale zrobić jakiś backend również mu się zdarzyło. Po za tym bloguje na michalgellert.pl, vloguje na youtube/programistaHumanista, sprzedaje własne kursy online, oraz kilka dodatkowych okołoprogramistycznych aktywności. A na wakcje - tylko w góry.

Po spotkaniu zapraszamy na networking w pobliskiej klubokawiarni.

----------------------------------------

Przypominamy, że czekamy na zgłoszenia Waszych prezentacji (do wyboru od 15 min do 120 min) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ( https://warszawajug.typeform.com/to/L5ydtp )
Jeśli się wahasz czy Twój pomysł się nada, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami na slacku, bezpośrednio na spotkaniu, poprzez wiadomości meetupa, albo w dowolny wybrany sposób.