243. WJUG - Dominik Przybysz - Secure Domain

Details

Serdecznie zapraszamy na 243. spotkanie Warszawa JUG, które odbędzie się 22 stycznia o godzinie 18:15 w sali 3180 (2. piętro) Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Banacha 2.

Agenda:

18:15 - Dominik Przybysz - Secure Domain

Opis prelekcji:
"Cóż że jest najważniejszą częścią Twego kodu produkcyjnego, jeśli nie kod opisujący logikę domenową. Musimy go bronić i pielęgnować. Powiesz: ""No tak... Słyszałem o Portach i Adapterach, a także o Clean Architecture"". To jednak nie wystarczy. Sięgnijmy w głąb Twego kodu domenowego i uczyńmy go naprawdę czystym i bezpiecznym.
Na prezentacji opowiem o nazwach, typach, językach i technikach dostępnych w świecie JVMa, które pomogą nam uczynić kod domenowy lepszym i naprawdę czystym."

***
Ogłoszenia:

* WJUG rozpoczał kampanię #call4people, w nadzieji do zachęcenia uczestników do zgłaszania nowych prezentacji. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem https://warszawajug.typeform.com/to/L5ydtp . Jeżeli potrzebujecie pomocy lub konsultacji - odezwijcie się do jednego z organizatorów podczas spotkania. Bardzo chętnie wam pomogą.

* Po spotkaniu idziemy na integrację do:
Pub Lolek, Rokitnicka 20, Pola Mokotowskie

Tagi:
#clean-arch #ddd #jvm #naming #types #good-practices #domain