What we're about

Wize הוא מיזם חברתי הפועל בשש השנים האחרונות ליצירת תרבות חיי לילה המקדמת מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת הפעילות הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-800 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל250,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

Upcoming events (3)

עם שווי של 222 מיליארד - כיצד רשת ה-5g תשנה את התקשורת שלנו? חיפה

להרשמה >> https://att-5g-haifa.eventbrite.com ב-2009 אף אחד לא האמין שהמחשב הולך להידחק הצידה ואת מקומו יתפוס הסמארטפון ואיתו מיליוני אפליקציות ששינו את האופן שבו אנחנו צורכים תוכן. כיצד תיראה המהפכה הטכנולוגית הבאה? מה הקשר בין 5G ל-VR, AR ו-IOT ואיך כל זה הולך להשפיע על החיים של כולנו? 10 שנים אחרי המהפכה ההיא אנחנו לקראת מהפכה נוספת. רשתות התקשורת מתפתחות באופן כזה שיאפשר לשירותים חדשים, שטרם ראינו כמותם, לשנות כל מאפיין של חיינו. בהרצאה נדבר על איך רשתות תקשורת עוברות מרשתות חומרה לרשתות מונחות תוכנה (Software Defined Networks), מדוע המעבר לתוכנה כל-כך חשוב ואיך זה קשור לרשתות אוטונומיות. נדבר גם על החשיבות של קוד-פתוח ומדוע קוד-פתוח הוא מרכיב משמעותי במהפכה הזו. הערב יתקיים ביום ראשון ה-5.5 בחונטה בר, טכניון, חיפה. פתיחת דלתות: 19:00 תחילת הרצאה: 20:00 הכניסה חופשית ברישום כאן >>> https://att-5g-haifa.eventbrite.com נתראה על הבר :) **על המרצה** עדן רוזין הוא מנהל קבוצת מוצר ב-AT&T ישראל.‬‬ ההתמחות של עדן היא ב‪-Software-Defined Networking, Edge Computing ואוטומציה של פיתוח שירותי תקשורת חדשים.‬‬ עדן אחראי בישראל על הגדרת הכלים שבהם משתמשת AT&T לבניית רשת הליבה המודרנית שלה והגדרת השירותים שישמשו בה.‬‬ עדן מרכז את פעילותה של AT&T ישראל בקהילת הקוד הפתוח, שם החברה מובילה בהגדרת סטנדרטים מתקדמים לרשתות תקשורת. ‬ **על AT&T** ‬‬ ‏ ענקית טכנולוגיה, מדיה ותקשורת, המציעה חוויה ייחודית ללקוחותיה מתוך שילוב ייחודי של תוכן פרמיום (מרשתות כמו Warner Brothers, HBO, Turner שבבעלותה), קשר ישיר עם למעלה מ-300 מיליון משתמשים, פלטפורמת פרסום ממוקדת וערוצי תקשורת מהירים, 5G ורשתות סיבים, לטלפונים, טלוויזיות ומחשבים.‬‬ חברת AT&T ישראל היא מרכז הפיתוח של AT&T בארץ. המרכז מעורב בכל התחומים האסטרטגיים של החברה. המרכז מציע אתגרים טכנולוגיים והזדמנויות להצטיינות כמעט בכל תחום תוכנה הנושק בתקשורת מודרנית: רשתות מוגדרות תוכנה, יישומי ענן, שירותי טלויזיה ופרסום, מציאות וירטואלית ו-xR, למידה ממוחשבת ו-AI.‬ **מתעניינים במשרה בפיתוח? ניתן לפנות למייל [masked] בצירוף קורות חיים (בנושא לכתוב מ-WIZE)

ניהול מחוץ לחליפה - מה באמת הופך מנהל למצוין?

בתאגיד, חברה, סטארטאפ או אפילו עסק קטן, ניהול נחשב לאחד התפקידים העיקריים וכמובן המשפיעים ביותר בארגון. ניהול קיים מאז ראשית הציוויליזציה, אך רק במאה השנים האחרונות החלו לחקור את הנושא, לכתוב ספרי ניהול וללמד זאת באוניברסיטאות. מה תפקידו של המנהל/ת במאה ה-21? כיצד הופכים ממנהל/ת טוב/ה למצוין/ת? ואיך כל זה קשור לעובדים עצמם? אנחנו מזמינים אתכם לערב מרתק עם ד"ר שושי חן, מרצה, חוקרת ויועצת ארגונית. מנהלת תוכנית הMBA בניהול פיננסי בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. האירוע יתקיים ביום ראשון 12/5 בבר הפולי, רוטשילד 60 ת"א. הכניסה חופשית ברישום מראש כאן >>> https://managementau.eventbrite.com פתיחת דלתות: 19:00 תחילת הרצאה: 20:00 נתראה על הבר :) **על המרצה** ד"ר שושי חן – עוסקת במחקר בתחומים של פסיכולוגיה חיובית, חוללות עצמית, אתגרי העבודה הגלובלית ועוד. מנהלת תכנית MBA בניהול פיננסי בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב ומנהלת אקדמית בתכניות ניהול בלהב. תחומי הוראה: התנהגות ארגונית, מנהיגות, וניהול הלמידה בארגון. יועצת ארגונית שעוסקת ביעוץ אישי למנהלים בכניסה ובמהלך התפקיד, פיתוח ארגוני וליווי תכניות פיתוח מנהלים והנהלות במגזרים שונים.​ **על הפקולטה לניהול ע"ש קולר** המקום בו מנהיגות עסקית פוגשת את חזית המחקר וההוראה בארץ ובעולם. מאז הקמתה, נחשבת הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב לביה"ס המוביל למנהל עסקים בישראל. מדי שנה לומדים בפקולטה אלפי סטודנטים, מלמדים בה כ-60 חברי סגל מחקרי בכיר ואליהם נוספים יותר מ-300 מרצים המעשירים את יכולתנו לכסות את מגוון התחומים והנושאים העכשוויים בתחום הניהול ולתת לתלמידינו את הידע והכלים הניהוליים העדכניים ביותר להתמודדות עם האתגרים של המחר. **על Wize** מיזם חברתי הפועל בשש השנים האחרונות לשינוי תרבות חיי הלילה ומקדם מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,000 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל250,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

פרטיות בסימן שאלה – איך טכנולוגיית זיהוי פנים משפיעה על החיים שלנו?

אנו שמחים להזמין אתכם למפגש מיוחד שיעסוק בהשפעות של טכנולוגיות חדשניות על פרטיות בעידן החדש, ועל השלכותיה של טכנולוגית זיהוי הפנים שכבר תופסת תאוצה בעולם הרפואי, הפיננסי, בפרסום ואפילו באיתור פושעים ומחבלים. ההרצאה תתקיים ב-22/5 (יום ד') בדיזי פרישדון, בשעה 19:00. נתכנס ב-19:00 לנטוורקינג ושמוזינג, ההרצאה תחל ב-20:00 בדיוק. הכניסה חופשית וללא תשלום, אך נדרשת הרשמה מראש: https://www.eventbrite.com/e/60157399401 ** טכנולוגית זיהוי הפנים הינה אחת הטכנולוגיות המהפכניות שתופסת תאוצה ומסייעת להתפתחות של תחומים רבים. כך משתמשים בטכנולוגית זיהוי הפנים כבר בעולם הרפואי, בזיהוי ואיתור פושעים ומחבלים, בתשלום חכם, בהפעלת טלפון נייד ובפרסום. אבל האם שימוש בטכנולוגיה למטרה שהינה לכאורה לגיטימית, כמו מעקב ברחוב על ידי הרשויות מסיבות ביטחוניות ואכיפה הינו תמיד מידתי? האם ראוי לעשות שימוש כזה ללא ידיעת הציבור? וכיצד יש לאזן בין שימוש בטכנולוגיות פולשניות כגון זיהוי פנים לבין זכויות יסוד של האזרחים כמו פרטיות? **על המרצה** עו"ד נתנאלה טרייסטמן, שותפה במחלקת ההיי-טק במשרד יגאל ארנון, מייצגת חברות טכנולוגיה, עם דגש על fintech, adtech ופרטיות. מוסמכת CIPP/E עם ניסיון in-house בחברת הייטק. ההרצאה תתקיים ב-22/5 (יום ד') בדיזי פרישדון בשעה 19:00. נתראה, צוות Wize *** על השותפים לאירוע *** (** Wize **) נוסד ב-2011, Wize הוא ארגון חברתי המייצר קהילות עבור דור המילניום (מילניאלס) סביב תחומי עניין משותפים. ליבת פעילותו הינה הפקת אירועים הכוללים תוכן ובילוי. עד כה, הפיק ארגון מעל ל-1,100 הרצאות ב-18 ערים שונות בישראל, ליותר מכ-500,000 איש. האירועים עוסקים במגוון נושאים, לרבות מדע פופולרי, היי-טק ויזמות, מדעי המוח, פילוסופיה ועוד. Wize מאוגד כעמותה ללא מטרות רווח, בה פעילים כיום כ-50 תפקידני רוחב ומתנדבים אזוריים במספר ערים, ופעילותו מובלת על-ידי מנכ"ל וצוות מטה.

Photos (427)