מהפכת המוח במאה ה-21 – כיצד רפואת המוח מסחררת את רפואת העתיד?

This is a past event

32 people went

Location image of event venue

Details

*לידיעתכם האירוע מצולם בוידאו
לינק להרשמה >>> https://tevabrain.eventbrite.com

כיצד השיפור ברמת החיים מציבים אתגרים חדשים? איך רפואת המוח מתמודדת עם אותם אתגרים?

תוחלת החיים המתארכת מחייבת אותנו להיערך לשימור התפקוד המוחי גם בגילאים שנשמעו דמיוניים בעבר, והיכולת להציל חולים ונפגעים ממצבים שבעבר נחשבו קטלניים מחייבת יכולת לטפל בבעיות מוחיות שלא היו קיימות בעבר.

לצד אתגרים אלה, אנו נדרשים היום לטפל בבעיות מוחיות שנחשבו בעבר שוליות - כאבי ראש, הפרעות קשב, חרדה, ורבות אחרות, וזאת כאשר באופק אורב הצורך לשפר את תפקודם של מוחות בריאים על מנת להתאימם לאתגרים המנטליים של העתיד.

הצטרפו אלינו למסע מרתק אל עבר המוח האנושי ביחד עם פרופ' גל איפרגן.
הערב יתקיים ביום רביעי, 31.7, בבר הקנטה, אבן גבירול 71, תל אביב.
נטוורקינג והתכנסות: 18:30.
תחילת הרצאה: 19:30.
הכניסה חופשית בהרשמה מראש כאן >>> https://tevabrain.eventbrite.com
נתראה על הבר ;)

**על המרצה**
פרופ׳ גל איפרגן למד רפואה באוניברסיטת בן גוריון במסגרת העתודה האקדמית, ולאחר שרות צבאי כרופא התמחה בנוירולוגיה. הוא מנהל את המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי סורוקה. כמו כן הוא משמש כיו״ר החטיבה לרפואת המוח, מודל חדשני המשלב את מחלקות רפואת המוח בסורוקה, ובפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון.

**על Wize**
מיזם חברתי הפועל ב-7.5 השנים האחרונות לשינוי תרבות חיי הלילה ומקדם מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.