What we're about

Місія

Women Who Code - глобальна некомерційна організація, котра призначена надихати жінок на досягнення успіху в технологічній кар'єрі, створивши глобальне співтовариство жінок у сфері технологій. Організація зросла втричі у 2013 році і стала однією з найбільших організацій жінок-інженерів у світі.

Повноваження

Women Who Code є професійним співтовариством для жінок працюючих в IT-cфері. Ми допомагаємо жінкам продовжити технічну кар'єру, отримати нові навички та вдосконалити наявні для подальшого професійного зростання, а також надаємо середовище для вивчення, де мережа і наставники груп цінуються.

Ключові ініціативи

• Безкоштовні технічні навчальні групи

• Заходи організовані за участю експертів у області IТ та інвесторів

• Hack-події

• Кар'єра і розвиток лідерських якостей

• Запрошуються як уже сформовані спеціалісти так і ті, хто бажає ними стати. Візьміть з собою свій ноутбук і запросіть друга!

Підтримка Women Who Code

Пожертвування для Women Who Code Inc. (# 46-4218859) безпосередньо впливає на нашу здатність ефективно працювати з цією зростаючою організацією, допомагає нам створювати нові програми, які дозволять збільшити наші досягнення і це дозволяє нам розширитися на нові міста по всьому світу даючи можливість жінкам і дівчатам продовжити кар'єру в IT-технологіях.

Події призначені для людей, які ідентифікують себе з жінками, якщо не вказано інше. Наш Кодекс поведінки пошірюється на всі події, котрі організовані за участю Women Who Code Inc.

Women Who Code (WWCode) is dedicated to providing an empowering experience for everyone who participates in or supports our community, regardless of gender, gender identity and expression, sexual orientation, ability, physical appearance, body size, race, ethnicity, age, religion, or socioeconomic status. Because we value the safety and security of our members and strive to have an inclusive community, we do not tolerate harassment of members or event participants in any form. Our Code of Conduct (https://github.com/WomenWhoCode/guidelines-resources/blob/master/code_of_conduct.md) applies to all events run by Women Who Code, Inc. If you would like to report an incident or contact our leadership team, please submit an incident report form (https://docs.google.com/forms/d/1NuBY_E2DcuJx2wtKFXyS5ZY5zZlql4jcZJqsf0sAs-0/viewform).

WomenWhoCode.com (http://womenwhocode.com/)

Twitter (http://twitter.com/womenwhocode) | Facebook (http://fb.com/womenwhocode)

Past events (34)

Study group

Oфіс компанії EPAM Systems Inc

Study Group

Oфіс компанії EPAM Systems Inc

Study Group

Ciklum office

Study Group

Ciklum office

Photos (459)