What we're about

WordUp Kraków to lokalne spotkania społeczności WordPressa - osób, które korzystają lub w jakikolwiek sposób są związane z tym najpopularniejszym CMS-em. Spotykamy się raz na kwartał, żeby wymienić się wiedzą o naszym ulubionym CMS-ie, posłuchać prezentacji o WordPressie oraz wymienić wordpressowe newsy i sztuczki. A wszystko to w barcampowej atmosferze Domówki na Kazimierzu. A skoro Domówka, to i piwo od naszych sponsorów. Sama impreza dla uczestników jest bezpłatna.

Jeśli masz pomysł na prezentację, chciałbyś opowiedzieć o jakiejś ciekawej funkcji WordPressa, przedstawić case study z użyciem WP, albo opowiedzieć o innych usługach związanych z WP, zapraszamy. Damy Ci ok. 20 minut i wspaniałą wordpressową publiczność, która wysłucha Cię z zainteresowaniem. A jeśli ich zaintrygujesz, to z pewnością uczestnicy zadadzą Ci również kilka interesujących pytań.

WordUpy organizowane są również w innych większych miastach Polski. Raz w roku spotykamy się natomiast na corocznej 2-dniowej konferencji WordCamp Polska, na którą przyjeżdża kilkaset osób z całej Polski. Nie możesz tego przegapić :)

Imprezę krakowską organizują Tomasz Kołkiewicz i Dominik Kawula. Pieniądze od sponsorów przeznaczane są na napoje oraz druk materiałów. Organizacja wydarzenia prowadzona jest społecznie.
Jeśli masz pomysły na rozwój WordUp Kraków, bądź chcesz pomóc w organizacji imprezy, zapraszamy do kontaktu z nami! To nie takie trudne, a możliwość poznania ogólnopolskiej społeczności WordPressa jest bezcenna 🙂

A może Twoja firma chciałaby wspomóc nas w organizacji i zasponsorować imprezę? Daje to satysfakcję wspierania spotkań społeczności, która jest produktywna, rozwojowa i zaangażowana w nowe technologie. Jeśli Twoja firma chciałby zaistnieć w naszej społeczności, zapraszamy do kontaktu.

Past events (2)

WordUp Kraków #wiosna 2019

Domówka Cafe

WordUp Kraków #zima 2019

Domówka Cafe

Photos (8)