Past Meetup

WAD: Spotkanie #4

This Meetup is past

79 people went

Location image of event venue

Details

Cześć!
Na początek tak informacyjnie - spotkanie #4 odbędzie się pod banderą wydarzenia Geek Week Wro, na które serdecznie zapraszamy :) http://geekweekwro.pl/
W ramach Wrocław Agile Development mieliśmy do tej pory przyjemność posłuchać kilku wystąpień znakomitych prelegentów.
Tym razem postanowiliśmy zaproponować Wam formę warsztatową, którą poprowadzą dwie Scrum Masterki Anna Linke oraz Ewelina Wyspiańska.

Kanban Pizza

Pytanie zagadka:
Załóżmy, że człowiek waży 100 kg. Jak spożyje 1 kg pizzy, to czy staje się w 1% pizzą?

Czy zastanawialiście się jak w magiczny sposób ciepła i pachnąca pizza trafia pod Wasze drzwi?
Jak zrobić pizzę każdy z nas (mamy nadzieję...) wie, natomiast jak zrobić ich 1000 w 1 dzień?

Podczas warszatu odtworzymy sposób działania pizzerii i damy Wam szansę poczuć na własnej skórze proces realizacji zamówień.
Waszym celem będzie zespołowe ulepszanie procesu i dążenie do najbardziej optymalnej produkcji pizzy.
Zakładamy, że efektem ubocznym eksperymentu będzie poznanie podstaw i założeń metodyki Kanban ;)

Anna Linke
Pracuje jako Scrum Masterka w NewVoiceMedia pomagając swoim zespołom każdego dnia być coraz lepszymi. Swoją karierę w IT zaczęła jako testerka, jednak szybko zdecydowała się zamienić błędy oprogramowania na ludzkie uczucia. Podczas swojej czteroletniej pracy w NewVoiceMedia była świadkiem rozwoju i wielu wspaniałych metamorfoz swoich zespołów.

Anna uwielbia spędzać czas na obserwowaniu ludzkich zachowań i wspólnych relacji. Lubi kształcić się w zakresie komunikacji i miękkich umiejętności. Jej ulubionymi formami parcy są różnego rodzaju warsztaty, prezentacje, retrospektywy i wszelkiego rodzaju aktywności dzielenia się wiedzą. Możesz znaleźć ją na Twiterze jako @annalinke89.

Ewelina Wyspiańska
Od ponad roku pełni rolę Scrum Mastera w brytyjskiej firmie NewVoiceMedia, gdzie zaczęła pracę jako Rekruter IT. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego dla dwóch prężnie rozwijających się zespołów. Miłoscią do Agile zarazila się ponad 3 lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce.

Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas, więc bardzo chętnie udziela się w szeregu akcji wolontaryjnych jak np. organizacja projektu „Szkoła Agile” (http://szkolaagile.proprogres.org.pl/), WOŚP, różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczności praktyków.
Poza praca pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, śpiew, rysowanie oraz cosplay ;)
Znajdziecie ją na tweeterze jako @ewelyyyna. Serdecznie zapraszamy!

PS. W planie pizza i napoje ;)

Organizatorzy WAD