Skip to content

What we’re about

Grupa dla zainteresowanych dyskusją i dzieleniem się wiedzą o wszystkim, co wiążę się z obszarami Leanu i Metody Kanban w pracy intelektualnej (od organizacja pracy osobistej i zespołowej, projektów, dostarczania wartości do całych firm).

Zapraszamy więc nie tylko osoby z "tzw. bańki IT" ale też specjalistów od marketingu, HR (szczególnie rekrutacji i employer brandingu), wsparcia, operations, usług prawnych, czy designu.

Początki (pre-COVID) to spotkania stacjonarne we Wrocławiu, ale obecnie formuła jest szersza, bo w grę wchodzą wydarzenia online, spotkania we Wrocławiu, Warszawie, a może na Wasze zaproszenie również w innych miastach. Stąd obecna nazwa nie zawiera już Wrocławia, a jest też uśmiechem w stronę mojego podcastu "Kanban przy kawie".

Spotkania często mają formułę Lean Coffee, z agendą, którą definiują i priorytetyzują sami uczestnicy zachęcają do poddawania dyskusji wszelkich możliwych tematów i pytań. Dynamiczna i demokratyczna struktura spotkania daje duże szanse, że znajdziesz się w grupie, której będą inni chętni do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, którego szukasz i vice versa.

Każde ze spotkań staramy się rozpocząć od gry lub warsztatu. Spotkania o dedykowanym temacie będą ogłaszane a uczestnicy będą mogli wypowiedzieć się wcześniej o tym, czym jesteście zainteresowani. Grupa obecna jest również na Facebooku i Twitterze.

Brzmi interesująco? Zapraszam!

Radek Orszewski

Upcoming events (1)

See all