What we're about

Grupa dla zainteresowanych dyskusją i dzieleniem się wiedzą o wszystkim co wiążę się z Lean i Kanban (myślenie, organizacja pracy osobistej i zespołowej, projektów, dostarczania wartości) w dziedzinach pracy intelektualnej i kreatywnej (usługi, IT, software development, creative services, marketing, sales)

Spotkania w formule Lean Coffee (http://leancoffee.org/), z agendą, którą definiują i priorytetyzują sami uczestnicy zachęcają do poddawania dyskusji wszelkich możliwych tematów i pytań. Dynamiczna i demokratyczna struktura spotkania daje duże szanse, że znajdziesz się w grupie, której będą inni chętni do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, którego szukasz i vice versa.

Każde ze spotkań staramy się rozpocząć od gry lub warsztatu. Spotkania o dedykowanym temacie będą ogłaszane a uczestnicy będą mogli wypowiedzieć się wcześniej o tym, czym jesteście zainteresowani. Grupa obecna jest również na Facebooku (https://www.facebook.com/wroclawleancoffee/) i Twitterze. (https://twitter.com/wro_leancoffee)

Brzmi interesująco? Zapraszam!

Radek Orszewski (http://www.orszewski.com/)

Past events (18)

Kung-Fu Kanban with Matt Turner

This event has passed

100% zdalny Scrum Master? Były śmieszki, jest rzeczywistość!

This event has passed

Photos (129)

Find us also at