What we're about

Grupa dla zainteresowanych dyskusją i dzieleniem się wiedzą o wszystkim co wiążę się z Lean i Kanban (myślenie, organizacja pracy osobistej i zespołowej, projektów, dostarczania wartości) w dziedzinach pracy intelektualnej i kreatywnej (usługi, IT, software development, creative services, marketing, sales)

Spotkania w formule Lean Coffee (http://leancoffee.org/), z agendą, którą definiują i priorytetyzują sami uczestnicy zachęcają do poddawania dyskusji wszelkich możliwych tematów i pytań. Dynamiczna i demokratyczna struktura spotkania daje duże szanse, że znajdziesz się w grupie, której będą inni chętni do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, którego szukasz i vice versa.

Każde ze spotkań staramy się rozpocząć od gry lub warsztatu. Spotkania o dedykowanym temacie będą ogłaszane a uczestnicy będą mogli wypowiedzieć się wcześniej o tym, czym jesteście zainteresowani. Grupa obecna jest również na Facebooku (https://www.facebook.com/wroclawleancoffee/) i Twitterze. (https://twitter.com/wro_leancoffee)

Brzmi interesująco? Zapraszam!

Radek Orszewski (http://www.orszewski.com/)

Upcoming events (1)

9. Meetup - Scrum spotyka Kanban i się nie boi :)

Już 7. maja zapraszamy na kolejny meetup Lean Coffee! Będzie o spotkaniu Scruma i Kanbanu, który nie powoduje lęku u tego pierwszego :) Już wkrótce więcej szczegółów. Zapisy od 23. kwietnia! Gościć nas będzie.. Nokia Garage! Dziękujemy :) Do zobaczenia

Past events (8)

8. Meetup - Wracamy do podstaw - praktyki Kanbanu!

Photos (82)

Find us also at