Skip to content

Jak sobie radzić w trudnych sytuacjach? (Warsztat)

Photo of
Hosted By
Agnieszka B. and Antoni L.
Jak sobie radzić w trudnych sytuacjach? (Warsztat)

Details

Być Agile? Działać zgodnie z wartościami Scruma lub Leana? Nie zawsze jest to łatwe. Warsztat pokaże, co możemy zrobić, kiedy nie udaje nam się postępować tak, jakbyśmy chcieli.

Ze względu na formę warsztatową poprosimy o odpowiedz na pytania podczas zapisów

Dla kogo?

Głównie dla scrum masterów, agile coachów, senior deweloperów i liderów technicznych, czyli dla osób pracujących z ludźmi.

W czym ten warsztat pomoże:

W radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, szczególnie tych związanych z innymi ludźmi. Pokażę spójną, empirycznie udokumentowaną koncepcję pracy z własnymi myślami i emocjami. Przećwiczymy też narzędzia pozwalające wybierać sposób postępowania bardziej zgodny z wyznawanymi wartościami, szczególnie w tych trudnych dla nas momentach.

Czym ten warsztat będzie:
Pokazaniem nowego nurtu w psychologii, zapoznaniem się z mało jeszcze znanym, a bardzo użytecznym podejściem opartym na naukowych badaniach (Acceptance and Commitement Therapy or Training - ACT). Warsztat jest ukierunkowany na pracę nad sobą, swoimi myślami, postawami, reakcjami, emocjami. Poza przedstawieniem podstaw teoretycznych i ich przećwiczeniem na przykładach, zaprezentuję również książki, które mogą być podstawą do dalszej własnej pracy (w języku polskim).

Czym ten warsztat nie będzie:
Psychoterapią, terapią grupową, grupą wsparcia. Należy jednak wziąć pod uwagę, że praca na wartościach czy automatycznych reakcjach jest pracą dosyć głęboką.

W związku z tym, na warsztat zapraszamy osoby, które nie będą czuły się niekomfortowo rozmawiając o trudnych sytuacjach z pracy albo o ważnych dla siebie wartościach. Nie jest wymagane dzielenie się tym na forum, ale część pracy będzie się odbywała w kilkuosobowych grupach lub parach.

Prowadząca:
Jaga (Agnieszka) Biernacka (więcej na https://www.linkedin.com/in/agnieszka-jaga-biernacka )

Obecnie Agile Coach w firmie Procognita, przedtem pracowała na stanowisku Scrum Mastera i członka zespołu scrumowego. Prowadzi badania, których wyniki publikuje na http://www.scientificagile.com­.

Off Piotrkowska, Piotrkowska 138/140 · Łódź
0 spots left