What we're about

Agile3M jest nieformalną grupą, której celem jest wymiana wiedzy oraz doświadczeń o metodach i praktykach zwinnych, takich jak Scrum, Kanban, Lean czy XP. Jesteśmy również ciekawi wszystkiego, co pozwala nam współtworzyć lepsze organizacje i dostarczać prawdziwą wartość!

Realizujemy ten cel poprzez spotkania odbywające się w różnych zakątkach Trójmiasta. Spotkania z reguły są otwarte dla wszystkich chętnych oraz darmowe dla uczestników. Wymagamy rejestracji przez Meetup (czasami również wypełnienia dodatkowej ankiety).

Jeżeli masz pomysł na spotkanie lub chcesz zaproponować miejsce do spotkania - skontaktuj się z nami przez adres agile3m@gmail.com

Upcoming events (1)

#71 Narzędzia i Agile vs typ organizacji – z czego kiedy warto korzystać?

Uwaga: przeczytaj uważne zasady zapisów! Brak wypełnionej ankiety = brak możliwości wejścia na spotkanie.

O czym będzie to spotkanie?

Rola osoby odpowiedzialnej za rozumienie i stosowanie zwinności ma wiele różnych wydań, w zależności m.in. od modelu biznesowego organizacji, którą się wspiera. Podczas tego spotkania przedstawię Wam konkretne narzędzia, z których korzystałam w pracy jako Scrum Masterka lub Agile Coachka z pojedynczymi zespołami lub obszarem/działem. Podzielę je na 3 kategorie użyteczności: software house, duży ecommerce oraz duża sieć sprzedaży (stacjonarna & online). Omówię kontekst używania tych narzędzi, efekty stosowania oraz na co warto zwrócić uwagę. Zaproszę Was też do przećwiczenia części z nich na case’ach, które są dla Was aktualnie ważne.

Osoba prowadząca o sobie

Dominika Ciszewska: z wykształcenia inżynierka, z pasji trenerka zwinności. Wielka fanka myślenia systemowego i precyzyjnej komunikacji. Orędowniczka odnoszenia się do danych i wczesnej weryfikacji hipotez. Jej zawodowy świat kręci się głównie wokół firm produktowych, zadawania ludziom pytań oraz nazywania i upraszczania rzeczy.

Prywatnie podróżniczka, miłośniczka przyrody i sportów wszelakich.

Plan spotkania

17.30 - networking
18.00 - rozpoczęcie części merytorycznej spotkania

Uwaga: Na spotkanie weźcie z sobą koniecznie coś do pisania – kartki i długopisy będą przydatne :)

Zapisy

1. Do wzięcia udziału w spotkaniu konieczne jest wykonanie dwóch kroków

2. Po wykonaniu obu kroków zostaniesz dodana/dodany do listy uczestników spokania

Uwaga: jeżeli dostałeś się na listę, ale z jakiś powodów nie możesz wziąć udział w warsztacie, to jak najszybciej powiadom o tym organizatorów, najlepiej na adres [masked]

Past events (44)

Porażkologia praktyczna – jak rozmawiać o porażkach?

Hapag-Lloyd Polska Sp. z o.o.

Find us also at