Skip to content

Liberating structures invades Toruń

Photo of
Hosted By
Krzysztof P. and Jacek P.
Liberating structures invades Toruń

Details

Cześć,

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe organizowane przez Agile4U, które odbędzie się 18 lutego 2020 r. o godzinie 17:30

Wstęp na spotkanie jest wolny, obecność na wcześniejszych spotkaniach nie jest wymagana - pomiędzy spotkaniami nie ma żadnych zależności, do naszej społeczności można dołączyć w dowolnym momencie. Jeżeli w którymś momencie stwierdzisz, że nie możesz uczestniczyć w spotkaniu, daj nam o tym znać, dając szansę innym na udział :)

Dzięki wsparciu firmy ecom warsztaty odbędą się w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Toruniu, ul. Przedzamcze 8.

Liberating Structures to coraz popularniejszy zestaw skutecznych technik facylitacji pozwalający na zwiększenie zaangażowania i wyzwolenie kreatywności wszystkich uczestników.

Liberating Structures działają jako:
- zestaw narzędzi - 33 sprawdzone techniki (ponad 10 lat testów w ponad 100 kontekstach)
- zmiana naszych nawyków komunikacji - zamiast kolejnej prezentacji ze slajdami wypracujmy rozwiązanie w poważnie kreatywny sposób
- katalizator zmian organizacji - przez zmianę sposobu komunikacji na dużą skalę można zaobserwować zmianę sposobu pracy

Więcej szczegółów na temat samych Liberating Structures tutaj:
http://www.liberatingstructures.com/

Podczas meetupu prowadzący przedstawi czym są Liberating Structures oraz pokaże kilka technik Liberating Structures (2-5 w zależności od czasu).

Prowadzący:
Maciek Jarosz - cześć, promuję wraz ze znajomymi i społecznością Liberating Structures. Pierwszy meetup o tematyce Liberating Structures założyliśmy w Krakowie, choć niedługo później meetupy pojawiły się w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi... czas na Toruń!
Jako, że sam nie lubię kiedy bio prowadzącego jest dłuższe od opisu warsztatu to jak ktoś ma ochotę to zapraszam na LinkedIn lub po prostu do kontaktu dowolnym kanałem.
Google map of the user's next upcoming event's location