What we're about

Sinu töö võib sisaldada absoluutselt kõike, mis puudutab tarkvaraarendamist? Sinu tegevuse eesmärk on valitseda kogu süsteemi universumit, samal ajal mõistes ja mäletades iga tema rakku? Endalegi üllatuseks oskad vastata, kui keegi küsib, kust Sinu kliendi sekretär kohvi tellib! Tundsid ennast ära? Jah, Sa oled ANALÜÜTIK! Tule ja kogune koos teiste omasugustega.

Upcoming events (1)

Webinar: avaliku sektori teenused - kas kuidagi lihtsamalt ei saaks?

Aeg-ajalt tuleb ju ikka ette, et on vaja riigiga asju ajada - abiellumine ja sellega seotud elumuudatused, maja juurdeehituseks vajaliku dokumentatsiooni kordaajamine, tõendite esitamine, ettevõtte aruannete esitamine. Kui oled kordki neil hetkedel mõelnud "Kas lihtsamalt ei saaks?", siis just Sinule mõeldes me seekordse Analüütikute Hommiku olemegi korraldanud.

Avalikus sektoris käib juba mõnda aega töö selle nimel, et peita riigimasina keerukust kodaniku eest, muutes teenuseid nähtamatuks tervikkogemuseks. Sel korral uurimegi, milliseid samme on tehtud ja tehakse riigi teenuste ja IT teenuste arendamiseks ja kuidas igal analüütikul selles oma roll on.

Tiina Kruusimägi (MKM, ettevõtja digivärava juht) räägib hooandmisest ja hoomamatusest, rollidest ja kontrollist, loovusest ja kriitikast, innovatsioonist ja vajaduspõhisusest suurprojektide planeerimisel, juhtimisel ja nende heaks töötamisel.
Igapäevaselt töötab Tiina oma meeskonnaga selle nimel, et peagi oleks ettevõtlusteekond riigi poolt toetatud mugavate teenuste ja IT lahendustega.

Jaanus Valdmaa (MKM, sündmusteenuste projektijuht) tutvustab meile, kuidas näha probleemides väljakutseid ja väljakutsetes lahendusi. Elusündmusteenused on riigiteenuste järgmine arengutase, mis lihtsustab oluliselt kodaniku suhtlust oma riigiga. Samas tähendavad sündmusteenused riigiteenustele tõelist paradigma muutust. Kui kaugel ollakse ja mis väljakutseid seni on kohatud – sellest Jaanus meile sissevaate annabki.

Arutelus jagavad esinejad kogemusi ja vastavad ka kuulajate küsimustele.

Webinari juhib Õnne Kivinurm, Nortali vanemanalüütik.

Sel korral kohtume üle videosilla ja jagame hommikukohvi virtuaalselt. Webinari link on leitav siit ja liitumiseks pole vaja midagi alla laadida.

Photos (348)