What we're about

We love to meet, teach, learn! We have a close-knit team of designers and developers who can provide the most modern web and mobile technologies for your special case and build awesome products.

Meet & Greet is our favorite activity when it comes to learning more and teaching more. We do what we really love and we love to share our passion by hosting events that inspire people and industry.

Upcoming events (1)

Building The Container Architecture of a Monolith PHP App With Symfony

Atölye15 Talks’un beşinci etkinliğinde tekrar bir araya geliyoruz! Bu meetup’ımızda ekibimizden Emre Akıncı ile Symfony Service Container ile monolith bir PHP uygulamasının servis yapısını en doğru şekilde nasıl kurabileceğimizi konuşacağız ve hep birlikte tasarım prensiplerini ve PSR standartlarını takip ederek uygulamamızın servis yapısını inşa edeceğiz. Hangi noktalara değineceğiz? - Yazılımdaki bazı design principle'lar ve design pattern'ları anlayacağız. - PSR interface'leri ve Symfony Contract'ları neden kullanırız? Nasıl kullanırız? - Symfony Service Container neler yapar? Bize nasıl kolaylıklar sağlar sorularına cevap bulacağız. - Bazı design pattern'larının Symfony Service Container üzerinde implementasyonlarını inceleyeceğiz. Kimler için? PHP ile ilgilenen özellikle Symfony framework'ünü kullanan developer'ları bekliyoruz. Kısa kısa: Tarih: 24 Nisan 2019, Çarşamba Saat: 19:00 - 20:00 Mekan: Atölye15 Ofisi | Kültür Mh. Meksika Sk. No:11/5-6 Alsancak İZMİR (Network ve Baci'nin olduğu bina)

Past events (4)

Bootstrapping A React App From Scratch

Atölye15

Photos (17)